Fiodoras Jemeljanenka | Scanpix nuotr.

Fiodoras Jemeljanenka | Scanpix nuotr.

 Šeštadienio vakarą „Bellator“ organizacija pirmą kartą istorijoje surengė turnyrą Rusijos teritorijoje, o Maskvos „VTB“ arenoje pasirodė ir legendinis Rusijos MMA kovotojas 45-erių metų Fiodoras Jemeljanenka (40-6), kuris pirmame raunde vos per kelias minutes nokautavo 36-erių metų amerikietį Timothy Johnsoną (15-8).

Tokia greita pergalė ir žaibiška F.Jemeljanenkos smūgių serija sužavėjo buvusį UFC čempioną Chabibą Nurmagomedovą.

„Kaip 45-erių kovotojui, tai buvo labai didelis greitis. Labai pergyvenau dėl Fiodoro prieš šią kovą. Pergyvenau iš visos širdies“, - TASS agentūrai sakė Ch.Nurmagomedovas.

F.Jemeljanenka po kovos padėkojo dagestaniečiui: „Chabibas sakė, kad tai didelis greitis, kaip 45-erių kovotojui? Turiu pasakyti, kad treniruotėse kol kas atlaikau visus krūvius. Toliau tyliai dirbsime ir ruošimės. Dėkoju Chabibui už gražius žodžius. Šiandien viskas susiklostė gerai. Manau, kad rodau gerą pavyzdį jaunimui, kai jie mato, kad veteranai taip ilgai išsilaiko šiame sporte. Dėl karjeros pratęsimo kalbėsiuosi su šeima ir tada priimsiu sprendimą. Pats norėčiau dar sudalyvauti „Bellator“ turnyre Rusijoje, kuris planuojamas kitą vasarą, bet pažiūrėsime, kuo viskas baigsis“.

Prieš kovą legendinis sportininkas tikino, kad tai gali būti paskutinis jo pasirodymas, bet tokia greita pergalė veikiausiai paskatins F.Jemeljanenką atidėti karjeros pabaigą ir gerbti kontrakto sąlygas, mat jam pagal sutartį liko dar 1 kova.

„Mes labai džiaugiamės Fiodoro pergale. Jis sunkiai ruošėsi kovai ir tai davė savo vaisių. Jis vėl parodė aukščiausią klasę. Manau, kad po tokios kovos baigti karjerą jam dar anksti. Tikiu, kad jis dar kovos“, - sakė F.Jemeljanenkos mokinys Vadimas Nemkovas.

Su gražia pergale brolį sveikino ir Aleksandras Jemeljanenka.

„Fiodoro smūgiai buvo labai tikslūs. Tuo jis visada pasižymėdavo. Jėgos jam irgi netrūksta. Jis smūgiuoja kaip sunkvežimis. Visgi, pergales jam neša smūgių tikslumas. Fiodoras man pataikė tiesiai į žandikaulį, tiesiai į dešimtuką. Žmonės anksčiau mane vadindavo nuobodžiu kovotoju, bet dabar stengiuosi visiems įrodyti, kad galiu kovoti ir stovėsenoje bei linksminti publiką. Kas ten žino, kaip kova būtų pasibaigusi, jei būtų trukusi kiek ilgiau“, - po kovos svarstė T.Johnsonas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų