Jonas Valančiūnas | Scanpix nuotr.

Vis dar be pergalės NBA lygoje lieka Naujojo Orleano „Pelicans“ (0/3) komanda su Jonu Valančiūnu.

Nepaisant sėkmingo lietuvio pasirodymo, „Pelicans“ klubas svečiuose 89:96 (27:28, 14:26, 26:15, 22:27) nusileido Minesotos „Timberwolves“ (2/0) krepšininkams.

36 minutes ant parketo praleidęs J.Valančiūnas pelnė 20 taškų (6/10 dvit., 8/8 baud.), atkovojo 17 atšokusių kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo metimą, padarė klaidą ir 5 kartus pažeidė taisykles.

Aikštės šeimininkai tolti nuo oponentų ėmė dar pirmajame kėlinyje, kai pasižymėjo atkarpa 8-0 (16:26).

Antrajame kėlinyje skirtumas išaugo dar labiau – iki 17 taškų (37:54).

Svečiai iš Naujojo Orleano nuožmiai kovojo ir po didžiosios pertraukos sugebėjo išlyginti rezultatą (63:63). Visgi, greitai atsitiesę šeimininkai vėl šovė į priekį ir stengėsi kontroliuoti tempą.

Likus pusantros minutės Brandonas Ingramas pelnė du taškus ir mažino atsilikimą iki 4 taškų (87:91). Perlaužti mačo taip ir nepavyko – paskutinėmis akimirkomis tritaškį smeigė D‘Angelo Russellas ir padėjo tašką susitikime (87:94).

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 30 (9/16 dvit., 3/7 trit., 3/5 baud., 7 kld.), Jonas Valančiūnas 20 (17 atk. kam.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 14 (2/13 trit., 14 atk. kam., 5 kld.), Devonte‘ Grahamas 11 (1/10 trit.), Trey Murphy III 6.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 25 (7/14 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud., 3 blk., 5 kld.), Anthony Edwardsas 19 (9 atk. kam.), D‘Angelo Russellas (7 kld.) ir Nazas Reidas po 12, Malikas Beasley ir Jordanas McLaughlinas po 6.