Mariuszas Pudzianowskis  | „Stop“ kadras

Mariuszas Pudzianowskis | „Stop“ kadras

  Šeštadienio vakarą Lodzėje (Lenkija) vyko mišrių kovos menų (MMA) turnyras „KSW 64“, kuriame sirgalių žvilgsniai krypo į sunkiasvorių kovą.

Legendinis galiūnas, daugkartinis pasaulio čempionas 44-erių lenkas Mariuszas Pudzianowskis (16-7) vos per 17 sekundžių nokautavo 45-erių Senegalo milžiną Serigne Ousmane Dia (2-1) ir iškovojo jau ketvirtą pergalę iš eilės.

M.Pudzianowskis kovą pradėjo keliais smūgiais į koją, po kurių senegalietis pradėjo eiti į priekį bei mėgino atakuoti Lenkijos kovotoją, tačiau tai buvo didžiulė klaida, nes M.Pudzianowskis atsitraukdamas vos po kelių smūgių į veidą privertė įspūdingo dydžio varžovą griūti ant žemės ir teisėjas nutraukė kovą nuo jos pradžios praėjus vos 17 sekundžių.

186 cm ūgio M.Pudzianowskis prieš kovą svėrė 117,8 kg. Nors lenkas yra įspūdingo sudėjimo, šį kartą net ir jis kukliai atrodė šalia savo varžovo. 198 cm ūgio S.O.Dia prieš kovą svėrė net 148,1 kg.

Tai jau antras kartas, kai bandoma surengti lenko ir senegaliečio kovą. Jie turėjo susitikti 2021 m. kovo mėnesį, bet tada, likus vos 30 min. iki turnyro, S.O.Dia buvo nugabentas į ligoninę, kur jam atlikta apendicito operacija.

M.Pudzianowskis „World‘s Strongest Man“ varžybose triumfavo 2002, 2003, 2005, 2007 ir 2008 metais. „Europe‘s Strongest Man“ varžybas jis laimėjo šešis kartus. Lenkas ilgą laiką buvo vienas pagrindinių Lietuvos galiūno Žydrūno Savicko konkurentų. Prieš du dešimtmečius M.Pudzianowskis pusantrų metų praleido kalėjime dėl žmogaus užpuolimo ir apiplėšimo. Lenkas tuomet teisinosi, kad tiesiog norėjo apginti nekaltą vaikiną nuo mafijos boso.

„Bombardier“ pravardę turintis Serigne Ousmane Dia MMA narve iki šiol grūmėsi tik dusyk – 2018 ir 2020 metais. Abu oponentus jis įveikė nokautais. Iš pradžių jis nugalėjo tėvynainį Amadou Papisą Konezą, o paskui anglą Danielį Podmore‘ą.

Serigne Ousmane Dia karjera imtynėse prasidėjo tada, kai jis, būdamas moksleivis, Senegale eidavo žvejoti. Po žvejybos paplūdimyje vykdavo mėgėjiškos imtynių varžybos, kuriose galingo kūno sudėjimo senegalietis guldė visus varžovus iš eilės.


Įspūdingą pergalę iškovojo KSW debiutantas Danielis Rutkowski (13-2), kuris kojos spyriu į galvą nokautavo Filipą Pejičių (15-6-2).

Po šio nokauto F.Pejičius dar ilgai negalėjo pakilti nuo grindų ir jam prireikė deguonies kaukės.

Filipas Pejičius | „Stop“ kadras

Filipas Pejičius | „Stop“ kadras

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų