Oleksandras Usykas | Scanpix nuotr.

Oleksandras Usykas | Scanpix nuotr.

 Ukrainietis Oleksandras Usykas po pergalės prieš Anthony Joshua susirinko 3 iš 4 pagrindinių pasaulio čempiono diržų, tad iki pilnos kolekcijos jam betrūksta WBC diržo, kurį turi kitas britas Tysonas Fury.

Žinoma, O.Usykui pirmiausia reikia galvoti apie revanšinę kovą su A.Joshua, kuri numatyta 2022 m. kovo mėnesį, tačiau ukrainietis pasvarsto ir apie tai, kaip galėtų pasibaigti jo kova su T.Fury. O.Usykas tiki, kad galėtų tapti pirmuoju žmogumi, bokso ringe nugalėjusiu T.Fury.

„Žinoma, mane tikrai domintų kova su Fury. Tai puikus kovotojas, puikus atletas. Jis šneka labai daug, turi aštrų liežuvį. Fury save vadina karalių karaliumi, bet taip galvoja tik jis vienas. Tiek tegaliu pasakyti apie jį. Prieš kovą su Joshua visi aiškino, kad neturiu jokių šansų. Aš panašius dalykus girdžiu visą gyvenimą. Žinau, kad esu pajėgus nugalėti ir Fury todėl, kad aš nekalbu nesąmonių. Žinau, kad galiu nubausti bet kurį pasaulio boksininką, o kad tai padaryčiau – kiekvieną dieną einu į salę ir sunkiai dirbu. Aš tiesiog darau savo darbą ir nesakau visam pasauliui, kad esu visatos karalius ar pan.“, - „The Sun“ pasakojo O.Usykas.

T.Fury kitą savo varžovą turėjo sužinoti spalio 30 d. po Dilliano Whyte‘o ir Otto Wallino kovos. Visgi, dėl D.Whyte‘o peties traumos ta kova buvo nukelta neribotam laikui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų