Yordenis Ugasas | Scanpix nuotr.

Yordenis Ugasas | Scanpix nuotr.

  WBA organizacija neseniai pranešė, kad šios organizacijos pusvidutinio svorio kategorijos „Super“ pasaulio čempionas kubietis Yordenis Ugasas privalės ginti diržą prieš reitingo lyderį lietuvį Eimantą Stanionį.

Y.Ugasas užkulisiuose vedė derybas su Errolu Spence‘u, kuris turi WBC ir IBF čempiono diržus. Kubiečiui tokia kova būtų atnešusi milijonus ir suteikusi šansą susirinkti 3 iš 4 pagrindinių čempiono diržų, tačiau WBA nusprendė nedaryti išimties ir liepė per 30 dienų susitarti su E.Stanionio atstovais.

Y.Ugasas 2020 m. rugsėjo 6 d. skirtingu teisėjų sprendimo nugalėjo Abelį Ramosą ir laimėjo WBA reguliarųjį pasaulio čempiono diržą. 2021 m. sausio 29 d. WBA pranešė, kad iš Manny Pacquiao atėmė „Super“ čempiono diržą dėl filipiniečio neaktyvumo. Taip Y.Ugasas buvo paaukštintas iki „Super“ čempiono statuso. Rugpjūtį jis galiausiai susikovė su M.Pacquiao ir įrodė savo pranašumą, nors tada buvo planuojama, kad su M.Pacquiao kovos E.Spence‘as.

Y.Ugasas kiekvieną dieną lieja pyktį ant WBA dėl to, kad šie jam liepė kovoti su E.Stanioniu. Kubietis tikina, kad jis buvo susitaręs su WBA prezidentu Gilberto Mendoza, kad nugalėjęs M.Pacquiao galės „suvienyti“ diržus.

„Kai Gilberto Mendoza mane paaukštino iki „Super“ čempiono statuso, sutarėme, kad aš galėsiu dalyvauti diržų „suvienijimo“ kovose. Mendoza tuo pačiu atėmė titulą iš Pacquiao, nes jis tuo metu svarstė apie parodomąsias kovas. Vietoj to dabar Mendoza kalba apie absurdišką turnyrėlį. 13 kovų turėjęs Stanionis stebuklingai išlindo tam, kad sugadintų diržų „suvienijimo“ kovą“, - WBN pasakojo Y.Ugasas.

Kubietis pridėjo, kad vadinti jį bailiu yra neteisinga. Y.Ugasas priminė, kiek kartų stojo į kovas prieš boksininkus, kurie buvo laikomi aiškiais favoritais.

„Kovojau prieš Jamesą (20-0), Perrellą (14-0), Figueroą (28-0) ir Dulormę. Su Porteriu ir Pacquiao koviausi beveik neturėdamas laiko pasiruošti toms kovoms. Ką šios 6 kovos turi bendro? Jose aš nebuvau favoritas ir visas jas laimėjau, išskyrus abejotiną sprendimą Porterio kovoje. Aš nesu bailys. Aš tik karys, kuris nori teisingumo“, - sakė Y.Ugasas.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (11)
Registruoti
Anoniminiai (11)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų