Julius Anglickas | „Stop“ kadras

Julius Anglickas | „Stop“ kadras

 Fynikse (JAV) praėjusią savaitę vykusiame „Bellator 268“ turnyre lietuvis Julius Anglickas (10-2) išliejo daug kraujo ir galiausiai ketvirtame raunde po „kimura“ veiksmo buvo priverstas pasiduoti šios organizacijos pussunkio svorio kategorijos čempionui rusui Vadimui Nemkovui (15-2).

Nepaisant nesėkmės, lietuvis sulaukė pagyrų iš „Bellator“ prezidento Scotto Cokerio, mat pirmajame raunde vos nenokautavo čempiono. Nors vėliau rusas visiškai dominavo, J.Anglickas savo reputacijos „Bellator“ organizacijoje tikrai nesusigadino. Netgi priešingai, naujajame pussunkio svorio kategorijos reitinge jis šiek tiek pagerino savo poziciją.

Prieš kovą su V.Nemkovu reitinge lietuvis buvo 5-as, o dabar dalijasi 4-ą vietą su Anthony Johnsonu. Būtent ilgametis UFC kovotojas A.Johnsonas turėjo kautis su V.Nemkovu, tačiau dėl ligos kova buvo atšaukta, o laisvą vietą užėmė J.Anglickas.

Ryanas Baderis po nesėkmės prieš Corey Andersoną iš 1-os vietos nukrito į 3-ią. C.Andersonas tapo reitingo lyderiu ir kovos su V.Nemkovu dėl čempiono diržo bei „Grand Prix“ nugalėtojo titulo. Į antrą vietą pakilo Philas Davisas.

Absoliučiame geriausių „Bellator“ vyrų reitinge („pound for pound“) lyderiauja A.J.McKee. V.Nemkovas pakilo į antrą vietą ir pavijo Patricio „Pitbulį“ Freirę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų