Fiodoras Jemeljanenka | „Stop“ kadras

Fiodoras Jemeljanenka | „Stop“ kadras

 Šeštadienio vakarą „Bellator“ organizacija pirmą kartą istorijoje surengė turnyrą Rusijos teritorijoje, o Maskvos „VTB“ arenoje pasirodė ir legendinis Rusijos MMA kovotojas 45-erių metų Fiodoras Jemeljanenka (40-6), kuris pirmame raunde vos per kelias minutes nokautavo 36-erių metų amerikietį Timothy Johnsoną (15-8).

Kova prasidėjo lėtai ir nei vienas kovotojas kurį laiką neatliko smūgių. Pirmasis smūgiavo T.Johnsonas, tačiau žalos nepadarė. Praėjus minutei įvyko pirmasis rimtas apsikeitimas smūgiais, tačiau šį kartą nei vienam iš kovotojų tiksliai pataikyti nepavyko.

Visgi jau netrukus kovotojai vėl keitėsi smūgiais, o šį kartą kur kas tikslesnis buvo F.Jemeljanenka. Jis savo kombinaciją pradėjo dešinės rankos smūgiu, o netrukus sekė ir kairės rankos smūgis, po kurio T.Johnsonas jau vos laikėsi ant kojų. Kombinaciją F.Jemeljanenka užbaigė dešinės rankos smūgiu, kuris pargriovė varžovą ant žemės ir teisėjas nutraukė kovą, kuri truko vos 1 min. 46 sek.

Pagal kontraktą su „Bellator“ F.Jemeljanenkai dar liko 2 kovos, tačiau veteranas dar prieš pasirodymą neatmetė, kad būtent ši kova su T.Johnsonu gali būti paskutinė jo karjeroje, tačiau po kovos apie tai F.Jemeljanenka neužsiminė.

Kovos eiga
F.Jemeljanenka švenčia pergale techniniu nokautu
pirmame raunde

Sausakimša arena kovą pasitiko skanduodama „Fedia“. Po sumušimo rankomis, kovotojai nepuolė atakuoti ir pirmasis smūgis buvo atliktas praėjus tik 20 sekundžių. F.Jemeljanenkapirmą kartą smūgiavo praėjus 38 sekundėms ir buvo labai atsargus. Praėjus minutei kovotojai pradėjo keistis atviromis atakomis, tačiau šį kartą nei vienas npepataikė tiksliai. Ilgai laukti nereikėjo ir dar po minutės F.Jemeljanenka iš pradžių dešine, tada kaire ir galiausiai vėl dešine atliko tikslius smūgius ir T.Johnsonas krito ant žemės, o teisėjas nedvejodamas nutraukė kovą.

F.Jemeljanenka žengia į narvą

Narve pasirodo ir F.Jemeljanenka, kova netrukus prasidės!

Į narvą žengia T.Johnsonas

Pirmasis narve pasirodo T.Johnsonas

S.Sowma šventė pergalę

Trečiame raunde apsikeičiant smūgiais S.Sowma koja pataikė į V.Minakovo kairę ranką ir netrukus jis jau nebegalėjo kovoti. Kaip paaiškėjo, lūžo V.Minakovo pirštas, kuris netrukus buvo atstatytas, tačiau kovotojas nebegalėjo tęsti dvikovos.

Prasideda antroji pagrindinė vakaro kova

Į narvą žengia Vitalijus Minakovas ir Saidas Sowma.

Liko 1 kova

U.Nurmagomedovas pirmame raunde smaugimo veiksmu privertė pasiduoti P.Pietila. Laukia viena kova iki pagrindinės vakaro dvikovos.

Laukiame pagrindinės vakaro kovos

Iki F.Jemeljanenkos ir T.Johsnono kovos liko dar dvi kovos. Šiuo metu narve susitiks Usmanas Nurmagomedovas ir Patrikas Pietila.

Paskutinį kartą F.Jemeljanenka varžėsi 2019 m. gruodį, kai įveikė Quintoną Jacksoną. Paskutinėse keturiose savo kovose, F.Jemeljanenka yra iškovojęs 3 pergales ir patyręs 1 pralaimėjimą, o visos pergalės buvo pasiektos pirmuose raunduose nokautais.

T.Johnsonas nuo 2020 m. vasario iki tų pačių metų spalio mėn. buvo iškovojęs tris pergales iš eilės, tačiau 2021 m. birželį ši serija nutrūko, kai vieningu teisėjų sprendimu jis pralaimėjo Valentinui Moldavsky.

Penktadienį vykusiuose svėrimuose F.Jemeljanenka buvo gerokai lengvesnis už varžovą. Rusas svėrė 233,5 svaro (105,91 kg), o amerikietis – 264 svarus (119,75 kg).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų