S.Maslobojevas ir D.Abena | „Stop“ kadras

S.Maslobojevas ir D.Abena | „Stop“ kadras

 Šeštadienio vakarą Arnheme (Nyderlandai) esančioje „GelreDome“ arenoje vyko „Glory 79: Collision 3“ kovų turnyras, kuriame vienas geriausių Lietuvos kikbokso kovotojų 34-erių metų Sergejus Maslobojevas (33-5) skirtingu teisėjų sprendimu (29-28, 29-28, 28-29, 28-29, 30-27) nugalėjo 23-ejų metų Surinamo atstovą Donegi Abena (24-9).

Kova prasidėjo gana lygiai ir nei vienam kovotojui nepavyko atlikti reikšmingų smūgių. Jau iš karto pasimatė, kad ringo grindys yra gana slidžios ir S.Maslobojevas ne kartą slystelėjo. Nors pirmame raunde šiek tiek geriau atrodė D.Abena, tačiau S.Maslobojevas sugebėjo būti kur kas aktyvesnis antrame raunde ir padarė varžovui daugiau žalos. Trečiasis raundas sprendė nugalėtoją, kuriame S.Maslobojevas vėl buvo šiek tiek tikslesnis, kur kas aktyvesnis ir nusipelnė pergalės.

Po kovos S.Maslobojevas teigė, kad buvo sunku sugrįžti po dviejų metų pertraukos.

Kovos eiga
Teisėjų sprendimas
Pergalę šventė S.Maslobojevas!

Du teisėjai įžvelgė S.Maslobojevo pergalę 29-28, du – D.Abena 29-28, o vienas – lietuvio pergalę 30-27!

3 raundas

Trečiame raunde kovotojai neretai susikibdavo ir teisėjui tekdavo juos skirti. Tas, kas laimės trečiąjį raundą, laimės ir kovą. S.Maslobojevas spaudė varžovą, tačiau D.Abena gana gerai atremdavo lietuvio smūgius ir pats sugebėdavo kontratakuoti. Raundas baigėsi smūgių apsikeitimu, tačiau jie didelės įtakos kovos baigčiai neturės.

2 raundas

Antrasis raundas vėl prasidėjo S.Maslobojevo kluptelėjimu. Kova įgavo pagreitį ir kovotojai vis aktyviau keičiasi smūgiais. Praėjus šiek tiek daugiau nei minutei slystelėjo ir D.Abena. S.Maslobojevas dažniau spaudė varžovą, kuris dažniausiai būdavo arčiau virvių. Likus 48 sekundėms iki raundo pabaigos S.Maslobojevui prireikė pertraukėlės dėl D.Abena smūgio žemiau juostos. Po jos lietuvis pradėjo smūgiais į kūną, spyriu bei kombinacijomis į galvą, tačiau rimčiau sužeisti varžovo nepavyko.

1 raundas

Kovotojai lėtai pradėjo raundą ir tikrino vienas kitą. Raundo viduryje D.Abena pavyko kelis kartus tiksliai pataikyti S.Maslobojevui į kūną, o po šių smūgių lietuvis kur kas suaktyvėjo ir atakavo varžovą tiek rankomis, tiek kojomis. Visgi po vienos iš varžovo kontratakų S.Maslobojevas šiek tiek kluptelėjo. Atrodo, kad ringe šiek tiek slidu, nes netrukus S.Maslobojevas dar kartą slystelėjo, o raundas buvo užbaigtas apsikeičiant rankų smūgiais.

S.Maslobojevas žengė į ringą!

Jau netrukus prasidės S.Maslobojevo ir D.Abena kova!

Prasideda antra pagrindinės dalies kova

Į ringą žengia B.Adegbuyi ir A.Plazibatas.

M.Duudas nokautavo J.Kingą
iki lietuvio kovos liko 1 pasirodymas

Antrame raunde M.Duudas pasiuntė varžovą į nokautą! J.Kingas nebesugebėjo atsistoti, kol teisėjas suskaičiavo iki dešimties ir paskelbė M.Duudo pergalę techniniu nokautu.

Prasidėjo pagrindinė vakaro dalis

Į ringą žengė Michaelas Duutas ir Johnas Kingas. Iki S.Maslobojevo ir D.Abena kovos, įskaitant šią, liko dvi dvikovos.

D.Abena „Glory“ organizacijoje yra iškovojęs 2 pergales ir patyręs dabar jau patyręs net 4 nesėkmes iš eilės: 2019 m. birželį jis skirtingu teisėjų sprendimu pralaimėjo Artiomui Vakhitovui, 2018 m. rugsėjį nokautu pralaimėjo Alexui Pereirai, o šių metų sausį – teisėjų sprendimu nusileido L.Tavaresui, o dabar ir S.Maslobojevui.

S.Maslobojevas „Glory“ organizacijoje nėra reitinguotas, tačiau jau viso turėjo tris kovas. „Glory 69“ turnyre teisėjų sprendimu jis nugalėjo Bahramą Rajbzadehą , „Glory 75“ turnyre pirmame raunde techniniu nokautu įveikė Roelį Mannaartą, o dabar – D.Abena.

Statistika | Organizatorių nuotr.

Statistika | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (57)
Registruoti
Anoniminiai (57)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų