P.Vaitiekūnui ir S.Žukauskui Egipte nepavyko iškovoti pirmojo titulo per karjerą

2021.10.23 12:24
Pijus Vaitiekūnas | Organizatorių nuotr.

Egipte vykstančiame ITF serijos vyrų teniso turnyre šią savaitę dalyvavo du lietuviai: 18-metis Pijus Vaitiekūnas ir 22-ejų Simonas Žukauskas (ATP-1748).

Maloniai nustebinę lietuviai atsidūrė per žingsnį nuo pirmojo titulo per karjerą. Deja, šeštadienį dvejetų varžybų finale P.Vaitiekūnas su S.Žukausku per 58 minutes 4:6, 1:6 nusileido ukrainiečiams Maratui Deviatiarovui ir Volodymyrui Užylovskiui.

Ukrainiečiai realizavo 4 iš 10 turėtų „break pointų“ (lietuviai – 1 iš 1). Mūsiškiai antraisiais padavimais laimėjo tik 38 proc. įžaistų kamuoliukų, o ukrainiečiai – 62 proc.

Už patekimą į finalą lietuviai pelnė 540 JAV dolerių ir po 6 ATP dvejetų reitingo taškus.

Vienetuose P.Vaitiekūnas įveikė kvalifikaciją, bet pagrindinio etapo starte 5:7, 4:6 pralaimėjo kinui Haoyanui Huangui. S.Žukauskas iškrito trečiajame kvalifikacijos rate.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Egipte prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.