„Zenit“ supančiojusi „Barcelona“ išlieka nepralaimėjusi Eurolygoje (1)

2021.10.22 23:45
Nikola Mirotičius | Scanpix nuotr.

Be pralaimėjimų Eurolygoje ir toliau žygiuoja Barselonos „Barcelona“ (5/0) krepšininkai, treniruojami Šarūno Jasikevičiaus ir jų gretose rungtyniauja Rokas Jokubaitis.

Katalonai šį kartą namuose 84:58 (20:19, 24:8, 22:14, 18:17) sutriuškino Sankt Peterburgo „Zenit“ (3/2) ekipą su Mindaugu Kuzminsku ir Artūru Gudaičiu.

25 minutes rungtyniavęs R.Jokubaitis pelnė 6 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, padarė 2 klaidas, 4 sykius prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

Minutę ant parketo praleidęs M.Kuzminskas nieko nuveikti nespėjo, o A.Gudaitis per 17 minučių pasižymėjo 6 taškais (3/5 dvit.), 2 atkovotais kamuoliais, rezultatyviu perdavimu, blokuotu metimu, 2 išprovokuotomis pražangomis, klaida, 2 asmeninėmis pražangomis ir 7 naudingumo balais.

Nors pirmasis kėlinys klostėsi apylygiai, skirtumai tarp komandų ėmė ryškėti antrajame, kai aikštės šeimininkai surengė sėkmingą atkarpą 14-0 ir šovė į priekį (36:21). Dar po kelių akimirkų „Barcelona“ pranašumas siekė 19 taškų (42:23).

Antroje mačo dalyje Barselonos krepšininkai ir toliau kontroliavo situaciją bei didino persvarą. Ši pasiekė ir 27 taškų ribą (64:37).

Likęs kėlinys teliko formalumu ir lengva pergale džiaugėsi Ispanijos klubas – 84:58.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 20 (4/5 dvit., 3/4 trit., 3/3 baud., 28 n. b.), Brandonas Daviesas ir Sertacas Sanli po 11, Nicolas Laprovittola 8, Rolandas Šmitas ir Kyle‘as Kuricas po 7.

„Zenit“: Jordanas Loydas, Dmitrijus Kulaginas, Billy Baronas ir Mateuszas Ponitka po 8, Alexas Poythressas ir Artūras Gudaitis po 6, Conneris Frankampas 5.