„Feyenoord“ fanai restorane užpuolė „Union“ klubo darbuotojus

2021.10.22 20:39
Roterdamo „Feyenoord“ fanai | Scanpix nuotr.

Roterdamo „Feyenoord“ fanai | Scanpix nuotr.

 Ketvirtadienį UEFA Konferencijų lygos rungtynėse Roterdamo „Feyenoord“ (Nyderlandai) namuose 3:1 įveikė Berlyno „Union“ (Vokietija), o prieš šį mačą netrūko neramumų.

Pranešama, kad 25 žmonės, tarp kurių buvo „Union“ darbuotojai bei sirgaliai, ramiai valgė restorane, kai juos užpuolė aršių „Feyenoord“ fanų grupuotė. Teigiama, kad į „Union“ darbuotojus buvo mėtomos kėdės ir kiti objektai, o viena moteris patyrė galvos traumą ir buvo nugabenta į ligoninę.

„Tai visiškai nepateisinamas elgesys. Klubas nori atsiriboti nuo tokių sirgalių, kurių elgesys neatitinka mūsų propaguojamų vertybių. Kova tarp klubų turi vykti tik aikštėje, o ne už jos ribų. Tikimės, kad nusikaltėliai bus surasti ir nubausti“, - teigė „Feyenoord“ atstovai.

Policija praneša, kad iš viso areštavo 75 „Feyenoord“ ir „Union“ gerbėjus. Teigiama, kad pastarieji taip pat nebuvo „šventieji“ ir po rungtynių kėlė konfliktą su varžovų fanais. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų