„Džiugas“ pasirašė sutartį su 15-mečiu (1)

2021.10.22 19:08
Airimas Pilipavičius (deš.) | Organizatorių nuotr.

Airimas Pilipavičius (deš.) | Organizatorių nuotr.

Sezonui einant į pabaigą „Džiugas“ pasirašė sutartį su perspektyviu „Džiugo“ auklėtiniu 2006 gim. m. Airimu Pilipavičiumi.

Airimas tapo pirmuoju 15-mečiu sudaręs oficialią sutartį „Džiugo“ klube.

Žaidėjas visą šį sezoną atstovavo „Džiugo“ dublerius LFF II lygos pirmenybėse, kur iš sužaistų 26 rungtynių aikštėje pasirodė 23 kartus ir pelnė 3 įvarčius.

Vaikinas jau kuris laikas treniruojasi su pagrindine komanda, rodo didžiules pastangas ir kantriai dirba. Klubas ir žaidėjas, atstovaujamas tėvų, sudarė sutartį iki 2024 m. sezono pabaigos.

Airimo mėgstama pozicija yra vidurio saugas, bet žaidėjas yra universalus, galintis save realizuoti ir gynybos linijoje. Turintis puikų ilgą perdavimą, galintis numatyti varžovų veiksmus ir kiekvieną dieną norintis padaryti daugiau nei reikalauja treneriai.

Pastaruosius du metus Airimas rodo didelį užsidegimą ir norą įrodyti, kad tik sunkiu ir atkakliu darbu galima pasiekti užsibrėžtų tikslų. Tikimės, kad šis susitarimas bus puikus žingsnis ir perėjimas iš vaikų futbolo į vyrų futbolą.

Airimo pirmieji treneriai Marius Šluta ir Andrius Lipskis, kurie vieningai teigia, kad tik užsispyrimu ir sunkiu darbu galima daugiau karjeroje pasiekti.

Pasak klubo vadovo Martyno Armalio: „Šis susitarimas, ne tik parodo, kad auga jaunoji pamaina, bet atsako į klausimus, kad viskas įmanoma sunkiai dirbant ir visi Džiugo auklėtiniai yra pastebėti ir gaus galimybę „kabintis“ į futbolininko karjerą. Mes kaip klubas irgi pribrendome eiti šiuo keliu ir skatinti geriausius, rodyti teisingą kryptį bei padėti, bet kaip ja pasinaudos priklauso nuo pačių jaunuolių, tėvelių ir klubo sąjungos daryti maximum, kad būtume bent pabandę. Airimui pasirašydamas sutartį pasakiau, kad tai reiškia didžiulį įvertinimą ir tikėjimą juo, bet tai tik pradžia, įrodinėti ir išsikovoti vietą reikės daug kantrybės ir pastangų. Jis turi tapti vis ryškesniu pavyzdžiu ir lyderiu B (jaunimo) komandoje, užkurti kitus, kuriuos taip pat kasdien stebime ir laukiame tinkamo momento. Dėmesį gaus visi.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų