Sergejus Maslobojevas ir Donegi Abena | Youtube.com nuotr.

Sergejus Maslobojevas ir Donegi Abena | Youtube.com nuotr.

„Būk geras, išjunk jį. Tu tikrai gali – mačiau, kaip kovoji. Žinau, kad esi daug geresnis už jį. Padaryk man paslaugą, išjunk jį“, – spausdamas ranką prieš oficialią „Glory 79: Collision 3“ svėrimų ceremoniją Sergejui Maslobojevui sakė Olandijos kovotojas Michaelas Duutas.

Šeštadienį S.Maslobojevas turnyro ringe susitiks su jaunu, bet patyrusiu Surinamo kovotoju Donegi Abena. Tai bus šeštasis 23-ų kovotojo pasirodymas „Glory“ ringe. Jis yra įveikęs Stephane'ą Susperregui ir S.Maslobojevo paslaugos paprašiusį M.Duutą. Vėliau sekė trys pralaimėjimai – Artiomui Vakhitovui, Alexui Pereirai ir Luisui Tavaresui.

„Aš jam esu sakęs, kad tu jį išjungsi“, – pridėjo M.Duutas prie paslaugos prašymo.

Olando prašymas, žinoma, pakėlė S.Maslobojevo nuotaiką.

„Viskas yra gerai, išskyrus vieną dalyką... – po oficialios svėrimų ceremonijos sportas.lt sakė „Sparta Fight Gym“ kovotojas. – Per svėrimų ceremoniją vėl pajaučiau tą adrenalino antplūdį, kurio taip laukiau. Supratau, kad žvėris manyje dar gyvas. Tai leido man pačiam pasijausti gyvam. O šis jausmas man labai patinka. Fainai“.

Priminsime, kad paskutinį kartą ringe S.Maslobojevas kovėsi praeitų metų vasarį, kuomet „Glory 75: Utrecht“ turnyre pirmajame raunde įveikė Roelį Mannaartą.

Sergejus Maslobojevas | Vytauto Dranginio nuotr.

Sergejus Maslobojevas | Vytauto Dranginio nuotr.

„Turbūt visi žino posakį, kad buvusių narkomanų nėra. Atrodo, šiandien pasijaučiau, kaip tasai žmogus po ilgų gydymo metų gavęs dozę, – įžvalgomis dalijosi S.Maslobojevas. – Taip ir aš šiandien atsibudau tarsi iš ilgo miego. Dabar beliko tik nepamesti viso šito vibe'o ir ringe išlaisvinti žvėrį, kuris šiandien nubudo“.

S.Maslobojevas priminė, kad D.Abena, nors ir jaunas, tačiau jau kovojo su pačiais geriausiais. „Su jais man dar tik reikės kovoti ateityje, – kalbėjo lietuvis. – Nemanau, kad galiu jį kažkuo nustebinti ringe. Bet tikiu, kad jis nesitiki dovanėlės ringe. Šiandien mačiau jo žvilgsnį. Jis bandė būti piktas, nors vakar labai draugiškai pabendravome, kol pasirašinėjau turnyro plakatus. Bandė šiandien būti agresyvesnis, bet įsijungė mano „žvėris“ ir priešininkas aprimo. Nusisukęs dar mušė sau į krūtinę, demonstravo raumenis. Pažiūrėsime, kaip viskas atrodys ringe. Ten man bus svarbiausia nepamesti savo jausmo, kuris, atrodo, atgijo. Jeigu jis bus, viskas turėtų vykti pagal planą. Vakar pamušiau „letenas“ – sprogstamoji jėga yra, kvėpuoju lengvai“.

Šiandien vakare į Amhemą, kur vyks turnyras, tiesiai iš pasaulio kikbokso pirmenybių atvyks ir treneris Andrius Šipaila.

Donegi Abena ir Sergejus Maslobojevas  | Organizatorių nuotr.

Donegi Abena ir Sergejus Maslobojevas | Organizatorių nuotr.

„Pasidarysime paskutinę, kontrolinę, treniruotę ir liks tik gerai išsimiegoti“, – sakė S.Maslobojevas.

Pasklaustas, ar jau bandė vizualizuoti būsimą kovą, „spartietis“ priminė savo specialias meditacijas. „Jos yra labai trumpos – matau išėjimą į ringą, kelis kovos epizodus ir savo pergalę. Galbūt, šiandien vakare užsiimsiu detalesne vizualizacija. Galbūt. Tačiau nemėgstu to daryti labai „giliai“, nes nenoriu perdegti psichologiškai“, – sakė S.Maslobojevas.

Tiesa, priminus tą „viskas gerai, išskyrus vieną dalyką“, kovotojas nusišypsojo.

„Filmavome nuostabius interviu mano vlog'ui. Apie mane taip gražiai atsiliepė A.Vakhitovas, Benjaminas Adegbuyi... Ir, pasirodo, buvo išjungtas mikrofonas, – apgailestavo S.Maslobojevas. – Prašikome puikų šansą nufilmuoti nuostabius intervus, todėl bandysime pravėdinti galvą ir važiuosime į miestą. Planas – nuvaryti į sekso muziejų. Reikia nuveikti kažką neįprasto. Grįžęs į viešbutį nusnausiu, lauks treniruotė, o po to jau visi žinome, kas bus“.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (24)
Registruoti
Anoniminiai (24)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų