A.Jemeljanenka pateikė prognozę prieš brolio kovą su T.Johnsonu (1)

2021.10.22 11:49
Aleksandras Jemeljanenka | Scanpix nuotr.

Aleksandras Jemeljanenka | Scanpix nuotr.

 Jau šį savaitgalį „Bellator“ organizacija pirmą kartą istorijoje surengs turnyrą Rusijos teritorijoje. Spalio 23 d. numatytame turnyre Maskvos „VTB“ arenoje pasirodys legendinis Rusijos MMA kovotojas 45-erių metų Fiodoras Jemeljanenka (39-6), kuris susitiks su 36-erių metų amerikiečiu Timothy Johnsonu (15-7).

Prieš šią kovą savo prognozę pateikė F.Jemeljanenkos brolis Aleksandras Jemeljanenka. Nors šie kovotojai jau seniai susipykę, Aleksandras pripažino, kad vis tiek palaikys brolį.

„Tikrai palaikysiu brolį. Šitoje kovoje aš už Fiodorą. Net neabejoju, kad jis iškovos pergalę. Linkiu jam sėkmės ir tikiuosi, kad jis laimės kovą išvengdamas traumų. Manau, kad Fiodoras nokautuos varžovą antrajame raunde. Pirmasisn raundas turėtų būti skirtas žvalgybai. Nemanau, kad Fiodoras pirmajame raunde mėgins pargriauti varžovą. Apskritai galvoju, kad imtynių šitoje kovoje bus mažai, nes Johnsonas labiau mėgsta kovą stovėsenoje. Fiodoras turėtų gerai darbuotis stovėsenoje ir smūgių serijomis žaloti varžovą. Fiodoras narve bus kaip uraganas, kuris sunaikins varžovą“, - „VseProSport“ sakė A.Jemeljanenka.

F.Jemeljanenkai „Bellator“ organizacijoje pagal sutartį liko 2 kovos (įskaitant ir šią), tačiau pats kovotojas „The MMA Hour“ laidoje teigė, kad yra šansų, jog tai gali būti jo paskutinė kova.

„Viskas priklausys nuo sveikatos ir fizinės kondicijos po šios kovos“, – sakė F.Jemeljanenka. „Taip pat apie tai pasikalbėsiu su šeimos nariais“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų