Antroje mačo dalyje atsitiesęs „Neptūnas“ iškovojo pergalę Jonavoje

2021.10.21 20:02
„Neptūno“ ir „Lietkabelio“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Galingai lemiamą kėlinį sužaidęs Klaipėdos „Neptūno“ (3/1) klubas įsirašė pergalę Citadele Karaliaus Mindaugo Taurės turnyre.

Klaipėdiečiai svečiuose 92:86 (19:24, 19:27, 26:20, 28:15) palaužė Jonavos „CBet“ (2/2) krepšininkus ir nutraukė jų dviejų pergalių atkarpą.

Jonaviečiai stipriau pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą (9:19).

Antrajame kėlinyje situaciją ir toliau kontroliavę aikštės šeimininkai dar šiek tiek padidino savo atotrūkį (35:49).

Vaizdas aikštėje ėmė keistis po didžiosios pertraukos. Susikaupę klaipėdiečiai ėmė vytis varžovus ir netruko sumažinti deficito vos iki 3 taškų (50:53).

Įnirtinga kova vyko iki pat paskutinių sekundžių. Likus apie dvi minutes dvitaškį pataikęs Deividas Gailius išvedė svečius į priekį (83:81).

Likus 12 sekundžių, ekipas skyrė tie patys du taškai, tačiau tašką susitikime padėjo du taškus pelnęs Benas Griciūnas ir baudų metimus realizavęs Edgaras Želionis – 92:86.

„Neptūnas“: Deividas Gailius (5 kld.) ir Benas Griciūnas (8 atk. kam.) po 22, Žygimantas Janavičius (7 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Julius Jucikas po 10, Edgaras Želionis 9.

„CBet“: Kahlilas Thomasas 16 (7/12 dvit., 2/2 baud., 9 atk. kam.), Juanas Palaciosas ir Justinas Ramanauskas po 11, Evaldas Šaulys, Laimonas Kisielius ir Edvinas Šeškus (4 per. kam.) po 10.