Modestas Bukauskas | Organizatorių nuotr.

Modestas Bukauskas | Organizatorių nuotr.

Rugsėjo 4-ą dieną Las Vegase vykusiame „UFC Fight Night 191“ mišrių kovos menų turnyre 27-erių lietuviui Modestui Bukauskui (11-5) pirmame raunde lūžo nosis, o antrame jis patyrė kelio traumą bei pralaimėjo 31-erių amerikiečiui Khalilui Rountree jaunesniajam (9-5). Tai buvo trečioji M.Bukausko nesėkmė UFC organizacijoje iš eilės, tuo tarpu K.Rountree – pirmoji pergalė po dviejų pralaimėjimų paeiliui.

M.Bukauskas jau turėjo kelio operaciją ir dabar atlieka reabilitaciją, tačiau praėjus maždaug mėnesiui nuo operacijos, UFC paskelbė, kad kovotojas yra atleidžiamas nuo kontrakto.

M.Bukauskas „MyMMANews.com“ teigė, kad planuoja į pilnavertes treniruotes sugrįžti praėjus keturiems-penkiems mėnesiams.

„Nesigilinu į tai, kokia tai buvo žala, nes žinau, kad sugrįšiu į treniruotes po keturių ar penkių mėnesių. Tai daug geresnis rezultatas, nei mes galėjome įsivaizduoti. Žiūrint realistiškai, tai buvo blogai, tačiau ne taip blogai kaip galėjo būti ar kaip spėjo medikai. Nekantrauju sugrįžti ir pasirodyti. Tikrai jaučiu, kad esu UFC kalibro kovotojas ir esu pasirengęs eiti bei parodyti šou. Išmokau savo pamokas ir tai, ką man reikia pataisyti“, – sakė M.Bukauskas.

Kovotojas pripažino, kad kol kas nėra girdėjęs jokios informacijos iš UFC dėl savo ateities. „Tikrai tikiuosi, kad galėsiu panaudoti visą savo įgūdžių arsenalą UFC. Su kiekviena kova atrodo, kad aš galiu padaryti vis daugiau ir daugiau. Sirgaliai ir palaikymas buvo nuostabūs ir tai mane veda į priekį bei motyvuoja tai daryti“, – sakė M.Bukauskas.

Kovotojas tada pripažino, kad tikisi ir toliau kovoti UFC organizacijoje.

„Tikrai tikiuosi, kad galėsiu panaudoti visą savo įgūdžių arsenalą UFC. Su kiekviena kova atrodo, kad aš galiu padaryti vis daugiau ir daugiau. Sirgaliai ir palaikymas buvo nuostabūs ir tai mane veda į priekį bei motyvuoja tai daryti“, – sakė M.Bukauskas.

Lietuvis taip pat padėkojo UFC už tai, kad jie padengė gydymo išlaidas.

Kuomet M.Bukauskas prisijungė prie UFC, jis turėjo septynių iš eilės pergalių seriją, o pirmoje kovoje nugalėjo Andreasą Michailidį ir iškovojo 50 tūkst. JAV dolerių premiją.

Viso M.Bukauskas profesionaliame MMA turi iškovojęs 11 pergalių ir patyręs 5 pralaimėjimus. 2019 m. jis laimėjo „Cage Warriors“ pussunkio svorio kategorijos čempiono titulą ir prieš pereidamas į UFC kartą jį apgynė.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (21)
Registruoti
Anoniminiai (21)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų