Eimantas Stanionis ir Yordenis Ugasas | Scanpix nuotr.

Eimantas Stanionis ir Yordenis Ugasas | Scanpix nuotr.

Prieš maždaug mėnesį WBA organizacija paskelbė, kad pusvidutinio svorio kategorijoje „Super“ pasaulio čempiono diržą turintis kubietis Yordenis Ugasas privalo ginti savo titulą prieš reitingo lyderį lietuvį Eimantą StanionįWBA sprendimu, ši kova privalo įvykti per 119 dienų. E.Stanionis yra WBA pusvidutinio svorio kategorijos reitingo lyderis, todėl turi teisę kovoti dėl pasaulio čempiono diržo. Jei Y.Ugasas nevykdys reikalavimo, tada diržas iš jo bus atimtas be kovos.

Kurį laiką tylėjęs Y.Ugasas galiausiai pratrūko dėl tokio WBA sprendimo. Jis apkaltino organizaciją jam rodoma nepagarbą, pareiškė nenorintis kovoti su E.Stanioniu ir pareikalavo kovos su Errolu Spence‘u, kuris turi IBF ir WBC čempiono diržus.

Y.Ugasas taip pat kreipėsi į WBA vadovybę, prašydamas padaryti išimtį ir leisti kovoti su E.Spence‘u 2022 m. vasario 22 d., o ne su privalomuoju varžovu pagal reitingą – E.Stanioniu. WBA neseniai apsvarstė Y.Ugaso prašymą ir nusprendė jo netenkinti. Verta pažymėti, kad prašymą Y.Ugasas padavė jau po to, kai sužinojo, kad WBA jam varžovu paskyrė E.Stanionį.

Šią žinią patvirtino pats WBA prezidentas Gilberto Mendoza.

WBA vadovai pažymėjo, kad diržų „suvienijimo“ kovos visada yra labai svarbios, tačiau dabar pagrindinis jų tikslas yra sutvarkyti chaosą pusvidutinio svorio kategorijoje, kurioje tiesiog yra per daug čempionų. Y.Ugasas, E.Stanionis, Jamalas Jamesas ir Radžabas Butajevas po savo kovų išsiaiškins, kas iš tiesų yra geriausias WBA organizacijoje ir kas bus vertas vadintis vieninteliu čempionu.

WBA taip pat paskelbė, kad nuo spalio 19 d. prasidėjo 30 dienų terminas, per kurį Y.Ugaso ir E.Stanionio atstovai turi susitarti dėl kovos sąlygų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (14)
Registruoti
Anoniminiai (14)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų