M.Icardi ir W.Naros drama: futbolininkas grasina palikti PSG, M.Suarez įrodinėja nebandžiusi jų išskirti fotogalerijos (3)

2021.10.20 13:07
Mauro Icardi, Wanda Nara ir Maria Suarez | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Mauro Icardi, Wanda Nara ir Maria Suarez | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Savaitgalį PSG futbolininko Mauro Icardi žmona ir agentė Wanda Nara paskelbė apie vyro neištikimybę ir užsiminė apie skyrybas. Be to, Wanda pašalino visas nuotraukas, kuriose ji pozavo su M.Icardi.

„Dėl kekšės išardei dar vieną šeimą“, - parašė W.Nara.

Moteris savo draugėms aiškino, kad skiriasi su M.Icardi ir patalpino nuotrauką be vestuvinio žiedo, pažymėdama, kad taip jaučiasi daug geriau. Pats M.Icardi dėl asmeninio gyvenimo dramų nepasirodė PSG treniruotėje ir nevyko su komanda į Čempionų lygos rungtynes prieš „RB Leipzig“. Teigiama, kad PSG vadovai suteikė M.Icardi dvi laisvas dienas tam, kad jis išspręstų visas problemas.

„El Trece“ teigimu, M.Icardi trokšta susitaikyti su W.Nara ir netgi svarsto apie galimybę palikti PSG. Tiesa, tai tiek jam, tiek žmonai sukeltų finansinių problemų. W.Nara, kaip M.Icardi agentė, derėjosi su PSG dėl 12 mln. eurų vertės kontrakto. Jei M.Icardi pažeistų jo taisykles, nuo to finansiškai nukentėtų jie abu.

„UOL“ praneša, kad W.Nara pasamdė privatų tyrėją, kuris įsilaužė į M.Icardi telefoną ir ten neva rado pikantišką susirašinėjimą su Argentinos aktore Maria „China“ Suarez.

„Mums reikia kada nors susitikti ir pasimylėti. Padarykime tai ten, kur niekas apie tai nesužinotų“, - „Marcos“ teigimu, tokią žinutę aktorė nusiuntė M.Icardi.

Pati M.Suarez gandus neigia: „Nesuprantu, iš kur kilo tokie gandai. Aš nepažįstu nei Mauro, nei jo žmonos. Aš pati ką tik išgyvenau skyrybas“.

Sprendžiant iš naujausių įrašų, M.Icardi ir W.Narai visgi pavyko susitaikyti ir išgelbėti santuoką.

M.Icardi per 11 šio sezono rungtynių įmušė 3 įvarčius. 28-erių puolėjas turi iki 2024 m. vasaros galiojantį kontraktą. Puolėjo vertė rinkoje siekia 35 mln. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų