Po Čempionų lygos rungtynių dėl klausimo supykęs J.Kloppas išėjo iš spaudos konferencijos VIDEO (3)

2021.10.20 10:55
Jurgenas Kloppas | „Stop“ kadras

Jurgenas Kloppas | „Stop“ kadras

 Antradienį UEFA Čempionų lygos rungtynėse dviejų įvarčių deficitą panaikinusi Madrido „Atletico“ (4 tšk.) be raudoną kortelę gavusio Antoine‘o Griezmanno namuose galiausiai 2 – 3 turėjo pripažinti „Liverpool“ komandos (9 tšk.) pranašumą.

„Liverpool“ nepralaimėjo jau 21 rungtynių iš eilės. Tai ilgiausia serija nuo 1989 m. sausio – gegužės, kai ši komanda nepralaimėjo 24 rungtynių paeiliui.

Po rungtynių „Atletico“ treneris Diego Simeone nubėgo į koridorius ir nepaspaudė rankos „Liverpool“ strategui Jurgenui Kloppui, tuo tarpu pastarasis supyko dėl žurnalistų klausimų ir paliko spaudos konferenciją.

J.Kloppui buvo sakyta, jog jis buvo piktas po rungtynių ir žurnalistas norėjo išsiaiškinti to priežastį, nes po pergalės dažniausiai būnama laimingu, tačiau treneris dėl to supyko.

„Kodėl aš piktas?“, – klausė J.Kloppas.

„Nežinau, galbūt dėl rankos paspaudimo?“, – klausė žurnalistas.

„Aš nesu koks idiotas, kad galėtum taip sakyti. Aš visiškai nebuvau piktas.

Suprantu, kad tu nori sukurti istoriją apie tai. Aš noriu paspausti jam ranką, jis to nenori. Tą akimirką supratau, kad jis išbėgo į stadiono vidų. Jis yra emocingas, aš esu emocingas, o tu nesi malonus žmogus. Tu nori tos istorijos, sakai, kad aš piktas, bet kada aš buvau piktas? Dėl klausimų aš dabar esu piktas“, – atsakė J.Kloppas ir paliko interviu poziciją.

Pats D.Simeone aiškino, kad rankos nepaspaudė todėl, jog jam tai nepatinka.

„Ne visada spaudžiu kitos komandos treneriui ranką, nes man tai nepatinka. Nemanau, kad tai yra šaunu. Aš nesuprantu šios kultūros. Bet dabar, kai pamatysiu J.Kloppą kitą kartą, tikrai paduosiu jam ranką“, – sakė argentinietis.

Dar šios savaitės pradžioje J.Kloppas teigė, kad jis nėra „Atletico“ komandos stiliaus gerbėjais, nors jaučia pagarbą D.Simeone.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų