Romelu Lukaku | „Twitter“ nuotr.

Romelu Lukaku | „Twitter“ nuotr.

 UEFA prieš kiekvienas rungtynes tradiciškai nusiunčia žurnalistams specialų dokumentą, kuriame surašo, kokiomis kalbomis gali susikalbėti kiekvienas žaidėjas, kad spaudos konferencijų metu nekiltų nepatogumu.

Antradienį buvo paviešintas vienas iš tokių dokumentų su Londono „Chelsea“ žaidėjais. Nieko pernelyg nestebina 2 ar 3 kalbas mokantys žaidėjai, tačiau Romelu Lukaku sugebėjimai šioje srityje išties pribloškiantys. Paskaičiuota, kad jis galėtų susikalbėti net 9 kalbomis.

Oficialiame UEFA dokumente skelbiama, kad R.Lukaku gali susikalbėti prancūziškai, vokiškai, angliškai, ispaniškai, portugališkai, olandiškai, itališkai ir flamandų kalba. Į šį sąrašą dar neįtraukta ngalų kalba, kurią R.Lukaku taip pat moka.

Iš kitų „Chelsea“ žaidėjų dar išsiskiria Mateo Kovačičius. Jis gali susikalbėti kroatiškai, ispaniškai, vokiškai, itališkai ir angliškai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų