Corey Andersonas | Organizatorių nuotr.

Corey Andersonas | Organizatorių nuotr.

 Įvykus „Bellator 268“ mišrių kovos menų turnyrui, kuriame paaiškėjo „Bellator“ organizacijos pussunkio svorio kategorijos „Grand Prix“ turnyro finalo dalyviai, prezidentas Scottas Cokeris teigė, kad finale triumfavęs kovotojas drąsiai galės vadintis geriausiu pussunkio svorio kategorijos kovotoju pasaulyje.

Dėl geriausio titulo į diskusiją įsivėlė ir vienas iš finalo dalyvių Corey Andersonas, kuris pusfinalyje įveikė kitą buvusį UFC kovotoją Ryaną Baderį. Tik šį kartą C.Andersonas susiginčijo ne su „Bellator“ pussunkio svorio kategorijos čempionu Vadimu Nemkovu, tačiau su UFC diržo savininku šioje svorio kategorijoje Janu Blachowiczu.

J.Blachowiczas nebuvo patenkintas tuo, kad C.Andersonas laiko save geriausiu pussunkio svorio kategorijos kovotoju.

„Palaukite.. Vadinasi, vaikinas, kuris pasitraukė iš UFC po to, kai aš jį užmigdžiau ir beveik priverčiau išeiti į pensiją, po kelių pergalių antroje lygoje laiko save geriausiu pasaulyje?“, – rašė J.Blachowiczas. „Galbūt aš jį per daug stipriai sutrenkiau.. “.

Neilgai trukus, C.Andersonas atsakė J.Blachowiczui ir priminė pirmąją jų tarpusavio kovą.

„Nepamiršk, kas nutiko pirmą kartą, kai palikau tave atrodantį kaip dramblį“, – rašė C.Andersonas. „Tu rašei, kad tau „reikia grįžti ir permąstyti savo karjerą“. Taip, aš buvau nokautuotas antroje mūsų kovoje (sėkmės smūgis?), tačiau aš priverčiau tave kovoti 15 minučių ir čia nėra sėkmės“.

Pirmą kartą jiedu susikovė 2015 m. „UFC 191“ turnyre, o tada C.Andersonas laimėjo vieningu teisėjų sprendimu. Antrą kartą jų kova įvyko 2020 m. vasarį „UFC Fight Night 167“ turnyre, kai J.Blachowiczas pirmame raunde nokautavo C.Andersoną.

J.Blachowiczas kovo mėnesį kovojo prieš Israelį Adesanya ir tai buvo pirmasis kartas, kuomet jis gynė pussunkio svorio kategorijos čempiono titulą, iškovotą prieš Dominicą Reyesą.

J.Blachowiczas į UFC narvą sugrįš spalio 30-ą dieną, kai „UFC 267“ turnyre kovos prieš Gloverą Teixeirą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų