V.Šeškus: „Jaučiuosi kaip senais laikais – užsivedęs“ G.Petrausko komentaras

2021.10.18 23:17
„CBet“ ir „Nevėžio-Optibet“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

„CBet“ ir „Nevėžio-Optibet“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

 Jonavos „CBet“ komanda pergalingai žengia „Betsafe-LKL“ čempionate ir iš pirmųjų penkių rungtynių laimėjo keturias.

Šį kartą Virginijaus Šeškaus auklėtiniai nukovė Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ ekipą ir strategas pripažino, kad jaučiasi labai motyvuotas.

„Jaučiuosi kaip senais laikais – užsivedęs. Labai bijojau šių rungtynių. Nebuvo Čižausko, buvo žaidžiantys aštuoni krepšininkai pas juos, jie žinojo, kad keitimų nebus. Mano spėjimai pasitvirtino. Pirmos tokios nervingos sezono rungtynės, buvo ir konfliktėlių su žaidėjais, supratau, kad ta pergalė mums labai reikalinga, žiūrint į priekį. Aš gal irgi išėjau iš ribų, bet taip būna, su manimi nieko naujo“, – po mačo šypsojosi V.Šeškus.

Savo ruožtu Kėdainių komandos treneris Gediminas Petrauskas pagyrė auklėtinių kovingumą, tačiau pabrėžė ir esminius dalykus, lėmusius nesėkmę.

„Kovojimo prasme šios rungtynės ženkliai geresnės, atrodėme labiau norintys, bet laimėti neleido keli aspektai. Pirmoje pusėje – atkovoti kamuoliai. Retai taip būna, kad komanda atkovoja 12 kamuolių puolime ir tik 11 gynyboje. Tai rodė visišką mūsų neatvėrimą. Antroje pusėje susitvarkėme, bet trečio kėlinio pradžioje užstrigome su jų agresyvesne gynyba“, – nesėkmės priežastis vardino G.Petrauskas.

 

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų