„CBet“ ir „Nevėžio-Optibet“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Ketvirtą pergalę iš eilės „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo Jonavos „CBet“ (4/1) krepšininkai.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 88:76 (23:20, 26:22, 20:13, 19:21) pranoko Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (1/3) komandą, kuriai tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.

Pirmajame kėlinyje, bent jau jo starte, sėkmingiau rungtyniavo svečiai, greitai įgiję 7 taškų persvarą (8:15). Visgi, dar iki ketvirčio pabaigos Jonavos klubas ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą (23:20), o antroje dešimties minučių atkarpoje ir padidino atstumą (46:39).

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai galutinai perėmė kontrolę į savo rankas bei tolo nuo varžovų (59:45).

Ketvirtą kėlinį jonaviečiai pradėjo padidindami skirtumą iki 18 taškų (78:60) ir rungtynių nugalėtojas abejonių jau nebekėlė. Aikštės šeimininkai laimėjo rungtynes rezultatu 88:76.

„CBet“: Emmanuelis Lecomte 18 (6/13 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.), Lachlanas Andersonas 13, Evaldas Šaulys 12, Vitalijus Kozys 11 (9 atk. kam.), Justinas Ramanauskas 9, Edvinas Šeškus 8.

„Nevėžis-Optibet“: Paulius Murauskas (7 atk. kam.), Danielius Lavrinovičius ir Marius Valinskas po 12, Rihardas Kuksikas ir Amaras Sylla (7 atk. kam.) po 10, Domantas Vilys 7.