Kovos akimirkos | Youtube.com nuotr.

Kovos akimirkos | Youtube.com nuotr.

 Šeštadienį Airijoje vykusiame „Cage Legacy 13“ mišrių kovos menų (MMA) turnyre pasirodė ir lietuvis Nauris Bartoška, kurio kova baigėsi kontroversiškai.

Lietuvis vos per 7 sekundes nokautavo airį Darreną O‘Brieną, tačiau teisėjas netrukus jį diskvalifikavo. Arbitras pareiškė, kad N.Bartoška spyrė į galvą parkritusiam varžovui, ką draudžia taisyklės.

Visgi, stebint vaizdo įrašą, susidaro įspūdis, kad teisėjas suklydo. Žiūrint pakartojimą sulėtintai, galima matyti, kad N.Bartoška į varžovą pataikė tuo metu, kai D.O‘Brienas žemę lietė tik kojomis, o ne rankomis. Tokie spyriai pagal taisykles turėtų būti leidžiami. Kiti pažymi, kad N.Bartoška spyrį atlikti pradėjo tuo metu, kai airis ir rankomis lietė žemę, todėl nesutinka, kad spyris buvo legalus.

„Tiger“ muaythai ir MMA klubas pranešė, kad tikisi, jog teisėjo sprendimas bus pakeistas po kovos ir N.Bartoška gaus pergalę, kurios nusipelnė. Kitas variantas – kovos paskelbimas neįvykusia.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų