Henrikas Vikšraitis | Youtube.com nuotr.

Henrikas Vikšraitis | Youtube.com nuotr.

 Italijoje pirmadienį startavo WAKO pasaulio kikbokso čempionatas. Pirmąją dieną ringe pasirodė net 5 Lietuvos kovotojai.

Vyrų K-1 svorio kategorijoje iki 71 kg Janas Nausas kovėsi su vokiečiu Salihu Hasu. Lietuvis pirmavo beveik visą kovą ir galiausiai šventė pergalę, tačiau įtampos tikrai netrūko. S.Hasas po spurto trečiajame raunde pagal vieną iš teisėjų išsiveržė į priekį. Nedaug trūko, kad jis būtų į savo pusę palenkęs ir antrąjį teisėją, ko būtų užtekę pergalei. Visgi, J.Nausas išliko vienu smūgiu priekyje ir laimėjo kovą rezultatu 2:1 (11:10, 7:11, 11:8).

Antrajame rate J.Nausas susitiks su amerikiečiu Thomu Blackorby.

Raimondas Avlasevičius K-1 svorio kategorijoje iki 81 kg surėmė pirštines su airiu Damianu Darkeriu ir įrodė savo pranašumą rezultatu 3:0 (12:7, 8:5, 16:5). Lietuvio antrajame rate lauks rusas Aleksandras Dmitrenko.

Kirilas Pšonko „Low Kick“ svorio kategorijoje iki 81 kg 0:3 (6:9, 6:6, 12:17) neatsilaikė prieš serbą Milošą Dakovičių.

Henrikas Vikšraitis K-1 svorio kategorijoje iki 75 kg susikovė su Muhammadu Sutari iš Singapūro. Lietuvis visiškai dominavo ringe, kartą pasiuntė varžovą į nokdauną ir sutriuškino jį taškais 3:0 (16:5, 20:3, 14:3). Antrajame rate H.Vikšraičio lauks KOK fanams gerai pažįstamas suomis Niko Korventausas.

Ričardas Kulis  K-1 svorio kategorijoje iki 86 kg pralaimėjo serbui Aleksandrui Menkovičiui. Trečiajame raunde taškais atsilikęs lietuvis atsidūrė nokdaune, pakilo ant kojų, bet kova buvo nutraukta. Pergalė A.Menkovičiui įskaityta techniniu nokautu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų