„Barcelona“ nutraukė keturių iš eilės „sausų“ rungtynių seriją: įmušė tris įvarčius ir nugalėjo „Valencia“ debiutavo S.Aguero, P.Coutinho pelnė pirmą įvartį už „Barceloną“ per beveik metus (1)

2021.10.17 23:54
„Barcelona“ | Scanpix nuotr.

Sekmadienį Ispanijos „La Liga“ čempionate pergalę iškovojo „Barcelona“ ekipa, kuri namuose 3 – 1 nugalėjo „Valencia“ futbolininkus ir turnyrinėje lentelėje iš devintosios vietos pakilo į septintąją.

Aikštelės šeimininkai šiose rungtynėse turėjo vytis varžovus, kai 5-ą minutę pasižymėjo Jose Gaya.

Visgi atsiliekančiųjų vaidmenyje „Barcelona“ komandai ilgai būti neteko ir jau 13-ą minutę Ansu Fati lygino rezultatą.

Į priekį „Barcelona“ išsiveržė 41-ą minutę, kai 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Memphis Depay, o pergalę užtvirtino 85-ą minutę iš baudos aikštelės pelnytas Philippe Coutinho įvartis.

P.Coutinho tai buvo pirmasis įvartis už „Barceloną“ po beveik metų pertraukos. Paskutinį kartą jis pasižymėjęs buvo 2020 m. lapkričio 29-ą dieną „La Liga“ čempionato rungtynėse.

Už „Barcelona“ komandą oficialiose rungtynėse pagaliau debiutavo iki šiol traumuotu buvęs Sergio Aguero, kuris tik šią vasarą papildė Katalonijos klubo gretas.

„Barcelona“ komandai buvo pirmoji pergalė po dviejų iš eilės pralaimėjimų „Benfica“ (Čempionų lygoje) ir Madrido „Atletico“ („La Liga“) turnyruose. Katalonijos ekipa įvarčio nebuvo pelniusi jau ketveriose rungtynėse iš eilės, o pergalės džiaugsmą per pastarąsias septynerias rungtynes jautė du kartus.

„Valencia“ komanda nelaimi jau penktose rungtynėse paeiliui. Jie pralaimėjo Madirdo „Real“ ir „Sevilla“ komandoms bei lygiosiomis sužaidė su Bilbao „Athletico“ ir „Cadiz CF“ ekipomis.