„Šiaulių-7Bet“ ir „Žalgirio“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

„Šiaulių-7Bet“ ir „Žalgirio“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Kauno „Žalgirio“ treneris Jure Zdovcas po pergalingų LKL rungtynių dėkojo savo auklėtiniams.

Žalgiriečiai sekmadienio vakarą nepaliko vilčių Šiaulių „Šiaulių-7bet“ krepšininkams.

„Sveikinu savo žaidėjus su pergale. Nebuvo lengva po tokios sunkios savaitės. Nepaisant visų problemų, parodė charakterį. Noriu padėkoti jiems už pirmąją mano paties pergalę kaip „Žalgirio“ trenerio. Manau, kad šiandien mūsų nusiteikimas buvo labai geras ir džiaugiuosi dėl pergalės“, – sakė slovėnas.

Jis negalėjo patikslinti, kokia yra traumą patyrusio Emmanuelio Mudiay būklė: „Kol kas ne, bet rytoj žinosime daugiau dėl visų traumuotų žaidėjų situacijos, nes jiems bus atlikti tyrimai“.

„Žalgirio“ komandai Nielsas Giffey šiandien nepadėjo dėl ligos.

„Jis serga visą šią savaitę, pasigavo kažkokį virusą. Sirgdamas žaidė ir Belgrade. Šiandien vėl nesijautė gerai, tad nusprendėme leisti jam pailsėti“, - sakė treneris.

J.Zdovcas apibendrino savo pirmąją savaitę „Žalgirio“ klube.

„Daug dalykų nutiko per šią savaitę. Žaidėme trejas rungtynes ir beveik be treniruočių. Daug naujos informacijos, nauji žmonės. Gaila, kad mums nepavyko laimėti Eurolygoje.

Turime daug problemų – traumos, sunkus tvarkaraštis, bet žinojau tą nuo pradžių. Manau, kad dabar galima bus pailsėti nors vieną dieną, kad galėtume grįžti į normalų gyvenimą“, - teigė treneris.

J.Zdovcas sakė, kad jeigu būtų jo valia, žaidėjams laisvos dienos neskirtų ir rytoj surengtų treniruotę, jog geriau pasiruošti Eurolygos mačui.

„Žinoma, bet neaišku, kas galės žaisti. Kol kas neturiu pakankamai žmonių treniruotėms. Rytoj yra laisva diena, nes tokios taisyklės. Žaidėjai to nusipelno, nors jeigu paklaustumėte manęs, aš norėčiau treniruotės, kad galėčiau įdiegti daugiau savo idėjų.

Laukiame tos pirmosios pergalės Eurolygoje. Žinome, kad „Bayern“ irgi nieko nelaimėjo, tad atvyks labai motyvuoti. Turime tų problemų, bet žinome, kad kai bus išmestas ginčo kamuolys, visos problemos dings ir darysime viską, kad laimėtume“, - sakė J.Zdovcas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų