Rungtynių akimirka | „Twitter“ nuotr.

Rungtynių akimirka | „Twitter“ nuotr.

 Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 1 – 3 neatsilaikė prieš „Lazio“ futbolininkus, o nugalėtojų gynėjas Luizas Felipe po mačo iškrėtė visišką kvailystę.

Po finalinio švilpuko jis pribėgo prie Joaquino Correa, užšoko jam ant nugaros ir šventė pergalę. Problema ta, kad „Lazio“ prieš porą mėnesių paskolino J.Correa „Inter“ klubui, todėl argentinietis įsiuto dėl tokio brazilo elgesio, o teisėjas L.Felipei parodė raudoną kortelę.

„Noriu pakomentuoti tai, kas nutiko rungtynių pabaigoje. Visų pirma, noriu pareikšti, kad gerbiu „Inter“, kaip ir bet kurį kitą pasaulio klubą. Mes visi aikštėje esame profesionalai. Aš niekada aikštėje neparodyčiau nepagarbos kitam profesionalui. Pasibaigus rungtynėms, užšokau ant „Tucu“ pečių, nes jis yra vienas geriausių mano bičiulių futbolo pasaulyje. Mūsų šeimos yra labai artimos, mes puikiai sutariame. Tas šuolis ant pečių turėjo būti kaip pokštas. Tikėjausi, kad linksmai iš to pasijuoksime, bet, matyt, netinkamai įvertinau situaciją ir nepagalvojau, kad emocijos po rungtynių dar nebus atslūgusios. Atsiprašau, jei kas nors tai palaikė nepagarba varžovams. Tai buvo nekaltas „Tucu“ bičiulio gestas. Myliu tave, brolau“, - rašė L.Felipe, kuris aikštę paliko su ašaromis akyse.

„Inter“ (17 tšk.) turnyrinėje lentelėje užima 3-ią vietą, o „Lazio“ (14 tšk.) žengia 5-as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų