Vadimas Nemkovas | Youtube.com nuotr.

Vadimas Nemkovas | Youtube.com nuotr.

  Fynikse vykusiame „Bellator 268“ turnyre lietuvis Julius Anglickas (10-2) išliejo daug kraujo ir galiausiai ketvirtame raunde po „kimura“ veiksmo buvo priverstas pasiduoti šios organizacijos pussunkio svorio kategorijos čempionui rusui Vadimui Nemkovui (15-2).

„Dėkoju už sveikinimus. Jaučiuosi gerai. Varžovas buvo stipresnis, nei daugelis prognozavo, bet aš tam buvau pasiruošęs. Kartą jis į mane pavojingai pataikė stovėsenoje ir tai mane kiek nustebino. Nemaniau, kad jis taip gerai kovoja stovėsenoje. Galvojau, kad jis naudosis savo imtynių įgūdžiais, todėl mano pirminis planas buvo pranokti jį stovėsenoje. Kai pamačiau, kad jis neblogai kovoja stovėsenoje, perkėliau kovą į parterį ir ten pasirodžiau sėkmingai“, - sakė V.Nemkovas.

Ruso narvo kampe šį kartą nebuvo jo mokytojo Fiodoro Jemeljanenkos, kuris pats ruošiasi kitos savaitės „Bellator“ kovai Rusijoje. V.Nemkovas patikino, kad jautė F.Jemeljanenkos moralinį palaikymą, su juo susiskambino ir prieš pat kovą gavo nurodymus, kokią strategiją narve derėtų taikyti.

„Grand Prix“ finale V.Nemkovo lauks amerikietis Corey Andersonas. Jis anksčiau yra nugalėjęs ne vieną UFC žvaigždę, bet V.Nemkovas nemano, kad tai bus rimčiausias jo sutiktas varžovas per karjerą.

„Dar kol kas anksti tai pasakyti, nes Andersono karjeros anksčiau nelabai sekiau, o „Bellator“ jis dar kovoja labai trumpai. Kol kas man sunkiausia kova tikriausiai buvo prieš Davisą. Iš to, kiek mačiau Andersono kovų, galiu tik pasakyti, kad jis turi gerą imtynių bazę. Apie jo sugebėjimus stovėsenoje man sunku kažką pasakyti, tik šiandien mačiau, kad jis „prigavo“ Baderį. Per karjerą jau esu sutikęs narve ne vieną gerą imtynininką ir prieš visus juos atsilaikiau. Šiandien taip pat parodžiau, kad galiu imtyniauti. Mano kovinio sporto bazė yra sambo. Aš galiu kovoti tiek parteryje, tiek stovėsenoje“, - pridėjo čempionas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų