Scottas Cokeris | Youtube.com nuotr.

Scottas Cokeris | Youtube.com nuotr.

 Fynikse vykusiame „Bellator 268“ turnyre lietuvis Julius Anglickas (10-2) išliejo daug kraujo ir galiausiai ketvirtame raunde po „kimura“ veiksmo buvo priverstas pasiduoti šios organizacijos pussunkio svorio kategorijos čempionui rusui Vadimui Nemkovui (15-2).

J.Anglickas geriausią savo smūgį atliko jau pirmajame raunde, kai apsvaigino V.Nemkovą ir privertė šį suklupti. Šį epizodą po kovos išskyrė ir „Bellator“ prezidentas Scottas Cokeris.

„Maniau, kad tas smūgis viską užbaigs. Tai nebuvo kažkoks lengvas kepštelėjimas, tai buvo rimtas smūgis. Nemkovą reikia pagirti už tai, kad jis atsitiesė, pradėjo kovoti protingiau. Kai jis prakirto Anglickui veidą, tada įgavo dar daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir kovą baigė labai užtikrintai kaip tikras čempionas. Ką manau apie Anglicko pasirodymą? Jo akcijos po šios kovos tikrai nekrito. Jis priėmė labai rimtą iššūkį, turėjo mažai laiko pasiruošimui ir vis tiek buvo per vieną smūgį nuo pergalės nokautu. Jei jis būtų pratęsęs tą ataką ir pridėjęs dar vieną „bombą“, viskas būtų baigta. Pirmieji raundai, mano nuomone, galėjo pakrypti į bet kurią pusę. Vėliau Nemkovas, aišku, visiškai perėmė iniciatyvą. Kai tik Anglickas bus atsigavęs, mes vėl jam duosime kokį nors išbandymą. Anglickas įrodė, kad su juo varžovams geriau nejuokauti“, - sakė S.Cokeris.

V.Nemkovas „Grand Prix“ finale gins čempiono diržą prieš Corey Andersoną. Įdomu tai, kad C.Andersonas per karjerą UFC spėjo nugalėti tiek dabartinį tos organizacijos čempioną lenką Janą Blachowiczių, tiek iš jo diržą bandysiantį atimti brazilą Gloverį Teixeirą. S.Cokeris neabejoja, kad „Bellator“ pussunkio svorio kategorijos titulinė kova bus aukštesnio lygio nei UFC.

„Nemkovo ir Andersono kova nuspręs, kas yra stipriausias pussunkio svorio kategorijos kovotojas pasaulyje. Dėl to nėra jokių abejonių. Norėčiau, kad ta kova įvyktų sausio pabaigoje. Andersonui daug poilsio tikrai nereikia, o Nemkovui reikia leisti kiek atsigauti“, - teigė S.Cokeris.

Panašiai kalbėjo ir C.Andersonas, aiškinęs, kad būsima kova nulems geriausią 93 kg svorio kategorijos kovotoją pasaulyje. Tai prajuokino J.Blachowiczių, priminusį, kad C.Andersonas po pralaimėjimo nokautu ne tik paliko UFC, bet ir vos nebaigė karjeros.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų