Conoras McGregoras ir DJ Francesco Facchinetti | Organizatorių nuotr.

Conoras McGregoras ir DJ Francesco Facchinetti | Organizatorių nuotr.

 UFC kovotojas Conoras McGregoras vieši Italijoje, tačiau neapsėjo be skandalų.

Italijos DJ Francesco Facchinetti ir jo žmona socialiniuose tinkluose apkaltino C.McGregorą juos užpuolus ir F.Facchinetti kumščiu sulaužius nosį.

Skelbta, kad C.McGregoras maždaug 2 val. 30 min. nakties užpuolė DJ be jokios priežasties.

Kaip skelbia Italijos naujienų tinklapiai, DJ su žmona linksminosi, o tada juos C.McGregoras pakvietė į kitą vakarėlį. Kai F.Facchinetti sutiko, C.McGregoras jam trenkė kumščiu ir dešimties liudininkų bei apsauginių akivaizdoje sulaužė jam nosį.

F.Facchinetti teigė, kad paduos C.McGregorą į teismą: „Aš gavau tą smūgį už nieką. Tas smūgis galėjo kliūti bet kam: žmonai, draugams ar kitiems žmonėms. Štai kodėl nusprendžiau paduoti C.McGregorą į teismą, nes jis yra žiaurus smurtautojas ir pavojingas asmuo“.

F.Facchinetti žmona socialiniuose tinkluose taip pat papasakojo savo versiją: „Jis mus pakvietė į kitą vakarėlį, o tada, kuomet Francesco sutiko, jis jam trenkė. Laimei, Francesco buvo labai arti, todėl C.McGregoras negalėjo atlikti stipraus smūgio. Franccesco parkrito atbulomis, nukrito ant stalo ir tuomet ant žemės. Pirma mintis buvo, kad tai šou, o tada jaučiausi suparalyžiuota. Atsisukau ir pamačiau, kad jo draugai laiko jį prispaustą prie sienos, nes jis toliau norėjo daužyti Francesco. Jie jį išsivedė. Aš įjungiau šviesas, o apsauginiai jas vėl išjungė. Francesco kraujavo, norėjau jam padėti, bet sargybiniai mus išvijo.

C.McGregoras Italijoje liks iki spalio 26 dienos. Jeigu jį pamatysite, eikite toliau nuo jo. Neprašykite autografų, nes jis yra nestabilus ir pavojingas žmogus“.

C.McGregoras kol kas nekomentuoja šių kaltinimų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (27)
Registruoti
Anoniminiai (27)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų