Julius Anglickas ir Vadimas Nemkovas | „Stop“ kadras

Julius Anglickas ir Vadimas Nemkovas | „Stop“ kadras

Fynikse vykusiame „Bellator 268“ turnyre lietuvis Julius Anglickas (10-2) išliejo daug kraujo ir galiausiai ketvirtame raunde po „kimura“ veiksmo buvo priverstas pasiduoti šios organizacijos pussunkio svorio kategorijos čempionui rusui Vadimui Nemkovui (15-2).

Tai buvo ne tik kova dėl čempiono titulo, tačiau ir pussunkio svorio kategorijos „Grand Prix“ pusfinalis. Prieš pagrindinę vakaro kovą vykusiame kitame pusfinalyje Corey Andersonas pirmame raunde techniniu nokautu nugalėjo Ryaną Baderį.

Pirmame raunde J.Anglickas kontratakuodamas puikiu dešinės rankos smūgiu privertė V.Nemkovą suklupti, tačiau čempionas labai greitai atsistojo. V.Nemkovas nusprendė nebesikeisti smūgiais su lietuviu, todėl jau netrukus puolė jam į kojas ir atliko pirmą parvertimą.

Būtent taip klostėsi ir likusi kova – jeigu ji vykdavo stovėsenoje, jau netrukus V.Nemkovas gana lengvai versdavo J.Anglicką ir laikydamas jį prispaustą prie žemės atlikdavo krūvas smūgių tiek rankomis, tiek alkūnėmis.

Antrame raunde kovotojai netyčia susidūrė galvomis, o tai lėmė, kad žemiau J.Anglicko dešiniosios akies atsivėrė kirstinė žaizda, iš kurios nuolat veržėsi kraujas.

J.Anglicko jėgas seko ir jeigu trečiame raunde, kuomet V.Nemkovas bandė atlikti rankos laužimą, J.Anglickas sugebėjo išsilaikyti ir neatiduoti rankos, tai ketvirtame raunde, likus 40 sekundžių iki jo pabaigos, J.Anglickas nebesugebėjo jos išsaugoti ir V.Nemkovas privertė lietuvį pasiduoti „kimura“ veiksmu.

„Jis mane prigavo, bet tai nebuvo nokdaunas, aš tiesiog parkritau. Jis tikrai stipriai smūgiuoja, aš pats pataikiau keletą gerų smūgių ir supratau, kad tai neveikia, todėl nusprendžiau ieškoti skausmingo veiksmo“, – po kovos sakė V.Nemkovas.

V.Nemkovas čempiono titulą iškovojo praėjusių metų rugpjūtį, kai nugalėjo R.Baderį bei sėkmingai jį apgynė prieš Philą Davisą bei laimėjo „Grand Prix“ ketvirtfinalio kovą. Viso rusas „Bellator“ organizacijoje yra iškovojęs 7 pergales iš tiek pat galimų ir yra laimėjęs 9 kovas iš eilės.

Per keturis pasirodymus „Bellator“ organizacijoje J.Anglickas iškovojo tris pergales, visas – vieningu teisėjų sprendimu. Paskutinį kartą jis balandžio mėnesį nugalėjo Gregory Millardą, o į „Grand Prix“ turnyro pusfinalį pateko pakeisdamas traumuotą Anthony Johnsoną, kuris ketvirtfinalyje nugalėjo brazilą Jose Augusto Azevedo Barros.

Kovos eiga:

4 raundas: Pagal vieną iš teisėjų, prieš ketvirtą raundą V.Nemkovas pirmavo 30-26. Ketvirtasis raundas prasidėjo įprastai – po trumpo apsikeitimo smūgiais, V.Nemkovas nesunkiai parvertė J.Anglicką bei vėl atsidūrė toje pačioje pozicijoje. J.Anglickas visą laiką gynėsi ir bandė išgyventi, o iš lietuvio paakio gausiai liejosi kraujas. Likus 40 sekundžių iki raundo pabaigos V.Nemkovas dar kartą pamėgino atlikti rankos laužimą ir šį kartą sėkmingai – J.Anglickas nebeturėjo jėgų priešintis varžovui ir buvo priverstas pasiduoti likus 37 sekundėms iki ketvirtojo raundo pabaigos.

3 raundas: Trečiojo raundo pradžioje turnyro transliuotojai parodė, kad J.Anglickas pataikė vos 8 iš 51 smūgių, kai V.Nemkovas – 115 iš 184. Čempionas toliau sėkmingai darė tai, kas veikė – parvertė J.Anglicką ant žemės, laikė jį ant nugaros bei nuolatos smūgiavo. Praėjus pustrečios minutės nuo raundo pradžios, V.Nemkovas pagriebė ranką ir bandė ją išplėšti iš kitos gniaužtų bei atlikti rankos laužimą, tačiau J.Anglickas to neleido ir netrukus jau pats perėjo į viršutinę poziciją. Visgi V.Nemkovas ilgai negulėjo ant nugaros, o raundo pabaigą užbaigė vėl mėgindamas atlikti rankos laužimą, tačiau J.Anglickas puikiai nuo to gynėsi ir be didesnių problemų sulaukė raundo pabaigos.

2 raundas: Antrojo raundo pirmą minutę kovotojai keitėi smūgiais, kol galiausiai perėjo į klinčą. Deja, tačiau atlikdami smūgius kovotojai netyčia susitrenkė galvomis ir J.Anglickui atsivėrė kirstinė žaizdą žemiau dešiniosios akies. Praėjus pusantros minutės nuo kovos pradžios V.Nemkovas atliko antrą parvertimą. Ant žemės V.Nemkovas sėkmingai laikė prispaudęs J.Anglicką bei „ground-and-pound“ stiliumi privertė jį gintis visą likusį raundo laiką. Raundo pabaigoje V.Nemkovas kone 10 sekundžių smūgiavo alkūne, tačiau lietuvis gynėsi ir iškentė iki raundo pabaigos. Pagal vieną iš teisėjų, V.Nemkovas 10-9 laimėjo pirmąjį raundą ir 10-8 – antrąjį.

1 raundas: Praėjus maždaug 50 sekundžių kova trumpam buvo sustabdyta, nes J.Anglickas, atlikdamas kairės rankos smūgį, pirštu įdūrė V.Nemkovui į akį. Visgi Rusijos kovotojui neprireikė daug laiko ir jis greitai atsigavo. Vos po pusantros minutės nuo kovos pradžios J.Anglickas kontratakuodamas atliko puikų dešinės rankos smūgį, kuris privertė V.Nemkovą suklupti. Nors Rusijos kovotojas greitai atsistojo, tačiau jautėsi smūgio pasėkmė ir V.Nemkovas nusprendė pereiti į parterį bei puolė J.Anglickui į kojas ir jį parvertė ant nugaros. Beveik minutę V.Nemkovas įvairiais būdais bandė atlikti smūgius, tačiau J.Anglickas puikiai gynėsi, o galiausiai ir sėkmingai sugrįžo į stovėseną. Visgiper likusį laiką J.Anglickui nepavyko sėkmingiau užpulti varžovo.

Atnaujinta 6.45 val. Abu kovotojau jau narve, kova netrukus prasidės!

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (25)
Registruoti
Anoniminiai (25)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų