K.Durantas: „Mes Kyrie mąstymo nepakeisime, todėl nematau prasmės ant jo pykti“ VIDEO (1)

2021.10.16 12:24
Kevinas Durantas | „Twitter“ nuotr.

Kevinas Durantas | „Twitter“ nuotr.

 Bruklino „Nets“ klubas naująjį NBA sezoną pasitinka be vienos ryškiausių savo žvaigždžių Kyrie Irvingo. Jis ir toliau atsisako pasiskiepyti nuo covid-19, o „Nets“ klubo vadovai patikino, kad K.Irvingas bus atskirai nuo komandos tol, kol nepasiskiepys. Neatmetama tikimybė, kad gynėjas šį sezoną nesužais nė vienų rungtynių.

Kitas „Nets“ lyderis Kevinas Durantas pripažino, kad susiklosčiusi situacija nėra ideali, tačiau jis jau nieko nebegali pakeisti.

„Tikrai norėčiau, kad Kyrie būtų su komanda ir kad viso to nebūtų nutikę, bet yra kaip yra. Kyrie priėmė savo sprendimą, komanda – savo. Aš galiu tik koncentruotis į savo darbą ir per daug nesukti galvos apie tai, kas dedasi už aikštės ribų. Tegul tą situaciją sprendžia tie, kam priklauso tai daryti. Aš tiesiog džiaugiuosi, kad galiu kiekvieną dieną daryti tai, ką mėgstu labiausiai – žaisti krepšinį. Kas iš to, jei pradėsiu pykti ant Kyrie? Juk mes jo mąstymo nepakeisime. Kyrie pats turi pagalvoti, kas jam yra geriausia. Jei Kyrie kada nors pakeis nuomonę, tai neabejoju, kad pasišnekės su klubo vadovais ir apie tai mums bus pranešta, o kol to nebus, nematau prasmės sukti galvos dėl šios istorijos. Koncentruojuosi tik į savo darbą ir negalvoju apie tai, kas vyksta už aikštės ribų“, - sakė K.Durantas.

Niujorko valstijoje dirbantys žmonės privalo pateikti įrodymą, kad yra gavę bent vieną covid-19 skiepą, jei nori patekti į dideles uždaras patalpas, tokias kaip sporto arenos. Paradoksalu tai, kad iš kitų miestų atvykusiems krepšininkams tai nėra būtina. Pavyzdžiui, neskiepytas Bradley Bealas galėjo žaisti „Madison Square Garden“, mat jo kontraktas sudarytas pagal Vašingtone galiojančias taisykles, kur apribojimai ne tokie griežti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų