Mindaugas Rainys | Organizatorių nuotr.

Mindaugas Rainys | Organizatorių nuotr.

 Norite išgirsti geros savijautos paslaptį? Viskas ko jums reikia – tai tinkamo sporto inventoriaus namuose, kuris suteiks motyvacijos ir malonumo fiziškai būti aktyviems bei rūpintis savo kūnu.

Šiandien Mindaugo Rainio namų sporto salėje – skirtingų spalvų bei stiprumo Proiron pasipriešinimo gumos, tinkamos įvairių tipų treniruotėms.

Tankios, iš natūralaus latekso pagamintos ir padengtos patvariu polisteriu Proiron pasipriešinimo gumos linkusios mažiau trūkinėti, nei įprastos gumos. Be to, jos pasižymi ir itin dideliu elastingumu bei tvirtumu.

Įvairiausius pratimus su Proiron pasipriešinimo gumomis išbandęs Rainys tik patikina – norint namuose treniruoti visą kūną: rankas, pečius, krūtinę, sėdmenis, kojas, šis sporto inventoriaus pasirinkimas – puikus.

„Štai ir įrodymas, kad teisingo inventoriaus pasirinkimas gali atstoti visą sporto klubą. Tuomet sportuojate namuose saugiai, švariai ir su gera nuotaika“, – džiaugiasi Mindaugas ir kviečia kartu su juo išbandyti treniruotę namuose:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų