Eimantas Stanionis | „Stop“ kadras

Eimantas Stanionis | „Stop“ kadras

  Šių metų balandžio mėnesį 26-erių lietuvis Eimantas Stanionis (13-0-0, 9 nokautai) turėjo rimčiausią savo karjeros iššūkį profesionalų bokse, kovojo ilgiausią kovą karjeroje, tačiau puikiai su tuo susitvarkė ir nuo pat pradžių dominavęs, vieningu teisėjų sprendimu 115-113, 116-112, 117-111 nugalėjo 31-erių Thomą Dulorme (25-5-1, 16 nokautų) iš Puerto Riko.

Likus pusantros minutės iki dvyliktojo raundo ir kovos pabaigos, E.Stanionis paleido fantastišką seriją, po kurios T.Dulorme gana akivaizdžiai svyravo, tačiau nokautuoti varžovo nepavyko. Per likusį laiką lietuvis stipriai spaudė gana gausiai iš antakio kraujavusį T.Dulorme, tačiau jam pavyko atsilaikyti ir kovos baigtį sprendė teisėjai, kurie matė absoliučią lietuvio pergalę.

T.Dulorme 2015 m. kovėsi su pačiu Terence‘u Crawfordu dėl WBO lengvesniojo pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo. Tada Puerto Riko kovotojas 6-ajame raunde pralaimėjo techniniu nokautu. Vėliau jis sutiko ir daugiau garsių varžovų. 2017 m. jis teisėjų sprendimu pralaimėjo dabartiniam čempionui kubiečiui Yordeniui Ugasui, 2018 m. pasiekė lygiąsias prieš Jessie Vargasą, o šių metų rugpjūtį teisėjų sprendimu pralaimėjo dar vienam dabartiniam čempionui Jamalui Jamesui.

Praėjus pusei metų nuo kovos su E.Stanioniu, T.Dulorme teigė, kad ją laimėti turėjo jis.

„Manau, kad kovoje su E.Stanioniu aš pademonstravau, kad vis dar esu aukščiausiame lygyje“, – sakė T.Dulorme. „Daugelis žmonių man sakė, kad aš laimėjau tą kovą ir aš pats taip pat taip manau.

T.Dulorme jau spalio 30-ą dieną stos į dar vieną kovą, o šį kartą dešimties raundų kovoje jo lauks kylanti žvaigždė 24-erių metų Jaronas Ennisas (27-0, 25 nokautai).

„Nekantrauju susikauti su Ennisu, nes žinau, kad jis yra geras kovotojas. Visgi jis nėra kovęsis su tokiu, kaip aš. Sirgaliai gali tikėtis dar vieno gero pasirodymo“, – sakė T.Dulorme.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (15)
Registruoti
Anoniminiai (15)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų