Lengvaatletės nužudymu įtariamas vyras sulaikytas – bandė pabėgti iš šalies ir trenkėsi į sunkvežimį

2021.10.15 14:58
Agnes Tirop ir Ibrahimas Rotichas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Agnes Tirop ir Ibrahimas Rotichas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Viena iš Kenijos lengvosios atletikos vilčių 25-erių Agnes Tirop prieš keletą dienų savo namuose rasta negyva, - praneša „The Guardian“. Šaltinių teigimu, sportininkė buvo nužudyta – pilvo srityje rasta daug durtinių žaizdų.

Policija pranešė, kad pradėjo A.Tirop vyro Ibrahimo Roticho paiešką. Jam pareikšti įtarimai sportininkės nužudymu.

Pareigūnams pavyko sulaikyti I.Rotichą po to, kai jo vairuojamas automobilis trenkėsi į sunkvežimį. Įtariama, kad I.Rotichas bandė pabėgti iš Kenijos į kaimyninę šalį.

„Įtariamasis buvo areštuotas ir dabar yra laikomas nuovadoje. Galiu Jums patvirtinti, kad jis yra pagrindinis įtariamasis dėl žmogžudystės“, - sakė policijos viršininkas Tomas Makori.

A.Tirop nužudymas sukrėtė pasaulį. Užuojautą išreiškė tarptautinio olimpinio komiteto prezidentas Thomas Bachas ir pasaulio lengvosios atletikos federacijos vadovas Sebastianas Coe.

A.Tirop dar 2013 m. pasaulio jaunimo kroso bėgimo čempionate laimėjo sidabrą. 2015 m. ji perėjo į suaugusiųjų klasę ir laimėjo pasaulio kroso čempionato auksą bei sidabrą.

Vėliau Kenijos stajerė pradėjo skinti medalius ir stadionuose. 2017 m. ir 2019 m. pasaulio lengvosios atletikos čempionatuose A.Tirop pelnė bronzą 10000 m bėgime. Šių metų Tokijo olimpiadoje A.Tirop bėgo 5000 m ir finišą pasiekė 4-a. Nuo olimpinės bronzos ją skyrė mažiau nei sekundė.

Rugsėjį A.Tirop pasiekė pasaulio rekordą, vien moterims skirtose varžybose nubėgusi 10 km per 30 min. 1 sek. Paskutinis jos gyvenimo startas įvyko Valensijoje (Ispanija), kur ji finišavo antra (30:20).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų