J.Gaethje pasidalino mintimis apie R.Namajunas ir W.Zhang revanšinę kovą: „Rose priverčia suabejoti savimi, ar tu pakankamai sunkiai dirbi“ VIDEO (1)

2021.10.15 11:20
Justinas Gaethje ir Rose Namajunas | Organizatorių nuotr.

Justinas Gaethje ir Rose Namajunas | Organizatorių nuotr.

 Jau lapkričio 7-ą dieną „UFC 268“ turnyre įvyks revanšinė lietuvių kilmės kovotojos, UFC čempionės Rose Namajunas (11-4) ir kinės Weili Zhang (21-2) dvikova.

Pirmą kartą šios kovotojos susitiko balandžio mėnesį, o tada R.Namajunas po fantastiško smūgio koja įveikė W.Zhang ir atėmė iš jos turėtą čempionės diržą.

Nuo to laiko W.Zhang padarė daug pakeitimų, o svarbiausia – vietoje stovyklos Pekine, ji persikėlė į Arizoną ir prisijungė prie „Fight Ready“ komandos bei treniravosi su buvusiu UFC dviejų svorio kategorijų čempionu Henry Cejudo.

„Rose priverčia suabejoti savimi, ar tu pakankamai sunkiai dirbi“, – ESPN sakė buvęs laikinasis UFC čempionas ir R.Namajunas komandos draugas Justinas Gaethje. „Ji pati kiekvieną dieną ir kiekvieną treniruotę dirba velniškai sunkiai.

Tai, kaip ji pirmą kartą nokautavo Weili, buvo tobula. Tikimybė, kad tai pasikartos – labai maža. Weili yra puiki kovotoja, tai bus konkuren.. Ne konkurencinga kova, nes Rose turi galimybių išjungti tavo šviesas. Ji yra tokia greita, tokia techniška, kad tai gali įvykti ir dar kartą, tačiau šansai nėra dideli.

Manau, kad tai bus ilgesnė ir labiau techniška kova. Weili bandys sukelti triukšmą, tačiau Rose parvers ją ant žemės ir ras, kaip atlikti didžiulius smūgius, kurie paliestų jos kūną“.

Nors J.Gaethje nesitiki tokio pat finišo „Madison Square Garden“ arenoje, tačiau jis perspėjo W.Zhang, kad jos galia neprilygsta jo komandos draugei.

„Nedaugelis merginų gali nokautuoti vienu smūgiu. Tokios yra Amanda Nunes, Valentina Ševčenko ir Rose Namajunas. Štai kodėl taip smagu jas stebėti“, – sakė J.Gaethje. „Tai, ką ji padarė Joannai Jedrejczyk ar W.Zhang... Dėl to mes stebime didesnius vyrukus – svorio kategorijas iki 155 ar 170 svarų – jie gali nokautuoti vienu smūgiu.

Dabar šios merginos rodo kažką kito. Man nesinori gauti smūgių iš Rose. Ji mane yra spardžiusi ir tikrai gali nokautuoti bet ką. Jeigu nepamatysi jos smūgio ir nesiruoši jam, tu prigulsi miegučio.

Jos sugebėjimai yra didžiuliai. Tam tikra prasme Weili taip pat tai turi, tačiau toli gražu nuo Rose. Weili visi smūgiai yra tiesūs ir tu nesulauksi jokio „kalbio“, kuris tave galėtų paguldyti. Tai, kaip Rose parodo jėgą – kažkas ypatingo“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų