Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

 Praėjusį savaitgalį Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje (JAV) įvyko viena laukiamiausių 2021 m. bokso kovų, kurioje 33-ejų britas Tysonas Fury (31-0-1, 22 nokautai) ketvirtame raunde kilo po dviejų nokdaunų, tačiau pats sugebėjo du kartus pasiųsti 35-erių amerikietį Deontay Wilderį (42-2-1, 41 nokautas) į nokdaunus bei galiausiai vienuoliktame raunde jį nokautavo bei pirmą kartą apgynė WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržą.

Trečiame raunde T.Fury atliko kombinaciją, kurią užbaigė dešinės rankos smūgiu iš apačios ir D.Wilderis krito į pirmą nokdauną. Ketvirtame raunde viskas apsivertė aukštyn kojomis: D.Wilderis dešine ranka atliko puikų smūgį ir T.Fury krito ant žemės. Po mažiau nei minutės T.Fury dar kartą buvo skaičiuojamas nokdaunas, tačiau ir šį kartą jis sugebėjo pakilti, o raundo laikas jau buvo ištiksėjęs.

Vienuoliktame raunde D.Wilderis dar atlaikė ne vieną stiprų T.Fury smūgį, tačiau galiausiai nuleido rankas ir krito ant veido, o teisėjas nutraukė kovą bei paskelbė britą nugalėtoju.

Po kovos D.Wilderis kurį laiką dar sėdėjo savo kampe, nenorėjo rodyti pagarbos T.Fury, nors šis buvo priėjęs prie jo, bei labai greitai paliko ringą ir išvyko į ligoninę.

Praėjus šiek tiek laiko, D.Wilderis nutraukė tylą ir kreipėsi į gerbėjus socialiniuose tinkluose.

„Vau, kokia velniška naktis!“, – rašė D.Wilderis. „Pirmiausia norėčiau padėkoti Dievui už tai, kad jis leido pasauliui atiduoti dar vieną dalį savęs. Norėčiau padėkoti savo komandai ir gerbėjams, kad šį ilgą procesą jie mane palaikė. Meluočiau, jeigu sakyčiau, kad nesu nusivylęs rezultatu, tačiau apmąstę savo kelionę, matau, kad tai, ką Dievas norėjo, kad patirčiau, yra daug daugiau nei tikėjausi. Mes nelaimėjome, tačiau vienas protingas žmogus kartą pasakė, kad pergalės ateina per pamokas. Išmokau, kad kartais privalai pralaimėti tam, kad laimėtum. Nors norėjau laimėti, tačiau džiaugiuosi tuo, kad laimėjo gerbėjai. Tikiuosi, kad įrodžiau, jog esu tikras Karys ir tikras šio sporto Karalius. Tikiuosi, kad MES įrodėme, jog nesvarbu, kokius sunkius išbandymus ir vargus turėsi, tačiau visada gali save pakelti ir vėl kovoti už tai, kuo tiki. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – norėčiau pasveikinti T.Fury su jo pergale ir ačiū už puikius istorinius prisiminimus, kurie išliks amžinai“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų