T.Fury nežino, ko laukti ateityje: „Bokse neturiu jokių tikslų“ VIDEO (12)

2021.10.14 21:20
Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

 Praėjusį savaitgalį Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje (JAV) įvyko viena laukiamiausių 2021 m. bokso kovų, kurioje 33-ejų britas Tysonas Fury (31-0-1, 22 nokautai) ketvirtame raunde kilo po dviejų nokdaunų, tačiau pats sugebėjo du kartus pasiųsti 35-erių amerikietį Deontay Wilderį (42-2-1, 41 nokautas) į nokdaunus bei galiausiai vienuoliktame raunde jį nokautavo bei pirmą kartą apgynė WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržą.

Trečiame raunde T.Fury atliko kombinaciją, kurią užbaigė dešinės rankos smūgiu iš apačios ir D.Wilderis krito į pirmą nokdauną. Ketvirtame raunde viskas apsivertė aukštyn kojomis: D.Wilderis dešine ranka atliko puikų smūgį ir T.Fury krito ant žemės. Po mažiau nei minutės T.Fury dar kartą buvo skaičiuojamas nokdaunas, tačiau ir šį kartą jis sugebėjo pakilti, o raundo laikas jau buvo ištiksėjęs.

Vienuoliktame raunde D.Wilderis dar atlaikė ne vieną stiprų T.Fury smūgį, tačiau galiausiai nuleido rankas ir krito ant veido, o teisėjas nutraukė kovą bei paskelbė britą nugalėtoju.

Kita T.Fury kova greičiausiai bus su Dilliano Whyte‘o ir Otto Wallino kovos nugalėtoju, o jų dvikova įvyks spalio 30-ą dieną.

Tikimąsi, kad WBC lieps T.Fury ginti titulą prieš vieną iš šių varžovų.

Jeigu O.Wallinas laimės, yra galimybė, kad D.Whyte‘as aktyvuos revanšo sąlygą, o tada T.Fury galėtų rinktis ir žiūrėti kitų varžovų.

Bent jau artimiausiu metu, T.Fury žada grįžti prie kur kas žemiškesnės veiklos.

„Grįšiu tiesiai prie savo šaknų. Nešiu šiukšles, vešiu vaikus į mokyklą, tvarkysiuosi aplink namus. Normalūs dalykai. Bent mėnesį pabūsiu be treniruočių ir tiesiog pasidžiaugsiu savimi“, – „The Telegraph“ sakė T.Fury.

T.Fury taip pat teigė nežinantis, kas jo laukai toliau.

„Nežinau, kas bus vėliau. Pagal kontraktą su „Top Rank“ ir ESPN man liko viena kova, o tada matysime, kas bus. Tačiau dabar aš negalvoju apie boksą, nežinau, kiek mano karjeroje dar liko kovų. Nežinau, ar man dar reikia kovoti ir nežinau, kokia bus ateitis“.

T.Fury taip pat skirs laiko savo tėvams – Johnui ir Amber. Jeigu Johnas Fury yra buvęs profesionalus boksininkas bei atliko didžiulį vaidmenį pasiruošimo stovykloje, tai Amber Fury boksu nesidomi.

„Ji niekada nebuvo nei vienoje mano kovoje, ar tai būtų mėgėjų, ar profesionalų. Ji niekada nebuvo patekusi į viešumą. Mano mamai nerūpi, ar aš pasaulio čempionas, ar ne, svarbiausia, kad būčiau sveikas ir laimingas. Gali nukloti visą stalą 50 svarų banknotais ir deimantais, tačiau tai niekada nepakeis to, kas ji yra“, – sakė T.Fury.

Po pergalės prieš D.Wilderį, T.Fury buvo lyginamas su geriausiais boksininkais istorijoje, tačiau pats jis kratosi bet kokio palyginimo.

„Man nepatinka lyginti save su kitais istoriniais kovotojais, nes aš pats dabar galiu įveikti tik tai, kas stovi priešais mane – gerą, blogą ar abejingą“, – sakė T.Fury.

Turėti motyvaciją – taip pat labai svarbu.

„Tai nėra pinigai ar milijonas kartų apginant titulą. Esu motyvuotas keltis ryte, šiek tiek pasitreniruoti ir džiaugtis diena. Bokse neturiu jokių tikslų. Viską padariau ir laimėjau ir esu vienintelis tai padaręs šioje eroje. Aš visada būsiu WBC, WBA, WBO, IBF, „Ring“ čempionu ir tai nedings istorijoje. Kai vieną kartą tai padarai, tai pabūna padaryta ir tu negali to susigrąžinti. Kai tu baigi karjerą – nesvarbu, kiek diržų tu turi, ką tu įveikei, koks tavo rekordas, nes vis tiek duše stovėsi nuogas. Turi tuo džiaugtis tol, kol tai turi, nes kai tai dings, tai bus dingę. Pergalės ir šlovė išnyksta, o anksčiau ar vėliau tu tampi kitu žmogumi“, – sakė T.Fury.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (12)
Registruoti
Anoniminiai (12)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų