Pamatykite: pasirodė vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas T.Fury ir D.Wilderio pokalbis po kovos D.Wilderis sakė negerbiantis T.Fury | VIDEO (5)

2021.10.14 20:46
Deontay Wilderis | „Stop“ kadras

Deontay Wilderis | „Stop“ kadras

 Praėjusį savaitgalį Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje (JAV) įvyko viena laukiamiausių 2021 m. bokso kovų, kurioje 33-ejų britas Tysonas Fury (31-0-1, 22 nokautai) ketvirtame raunde kilo po dviejų nokdaunų, tačiau pats sugebėjo du kartus pasiųsti 35-erių amerikietį Deontay Wilderį (42-2-1, 41 nokautas) į nokdaunus bei galiausiai vienuoliktame raunde jį nokautavo bei pirmą kartą apgynė WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržą.

Trečiame raunde T.Fury atliko kombinaciją, kurią užbaigė dešinės rankos smūgiu iš apačios ir D.Wilderis krito į pirmą nokdauną. Ketvirtame raunde viskas apsivertė aukštyn kojomis: D.Wilderis dešine ranka atliko puikų smūgį ir T.Fury krito ant žemės. Po mažiau nei minutės T.Fury dar kartą buvo skaičiuojamas nokdaunas, tačiau ir šį kartą jis sugebėjo pakilti, o raundo laikas jau buvo ištiksėjęs.

Vienuoliktame raunde D.Wilderis dar atlaikė ne vieną stiprų T.Fury smūgį, tačiau galiausiai nuleido rankas ir krito ant veido, o teisėjas nutraukė kovą bei paskelbė britą nugalėtoju.

Po kovos T.Fury priėjo prie kampe sėdinčio D.Wilderio ir norėjo išreikšti jam pagarbą, tačiau amerikietis su tuo nesutiko ir sakė, kad nejaučia pagarbos savo varžovui.

„Jis nerodė man pagarbos, nors aš jį įveikiau tris kartus. Aš esu sportininkas, nuėjau pas jį parodyti šiek tiek meilės ir pagarbos, tačiau jis man atgal to nedavė. Tai yra jo problema, aš melsiuosi už jį, kad Dievas sušvelnintų jo širdį“, – komentavo T.Fury.

Dabar „Top Rank“ parodė vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota, kas tiksliai buvo pasakyta po kovos.

„Jokios meilės, jokios meilės“, – sakė D.Wilderis.

„Pamiršk meilę, yra pagarba“, – atsakė T.Fury. „Tu buvai įveiktas sąžiningai ir tiek. Aš gerbiu tave“.

„Aš tavęs negerbiu“, – atšovė D.Wilderis.

„Klausyk, aš niekada savo gyvenime neapgaudinėjau, visada žaidžiau teisingai“, – T.Fury sakė D.Wilderio kampui. „Jis man jaučia neapykantą ir aš nežinau kodėl, tačiau leiskite man pasakyti, jis šiandien pralaimėjo kaip vyras, jis mane parvertė tris kartus ant žemės, aš jam tai padariau keturis. Puiki sunkiasvorių kova“.

Visas užkulisių epizodas:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų