Dovydas Rimkus | „Facebook“ nuotr.

Dovydas Rimkus | „Facebook“ nuotr.

 Jau penktadienį Singapūre vyks kovinio sporto turnyras „ONE: First Strike“. Debiutas šioje organizacijoje laukia lietuvio Dovydo Rimkaus – „Rimkenzo“. Jis pagal kikbokso taisykles susikaus su kinu Chunyu Zhangu.

Lietuvis prieš kovą sėkmingai susitvarkė su užduotimi ir numetė svorį iki 70,3 kg ribos. Vėliau D.Rimkus jau galėjo pasimėgauti ir savo mėgstamiausiais saldainiais bei atsistatyti prieš kovą.

D.Rimkaus ir C.Zhango kova vyks spalio 15 d., tačiau ji įtraukta į preliminarią programą, kurios tiesiogiai niekas netransliuos. Pats D.Rimkus pranešė, kad kovos įrašas bus parodytas tik lapkričio 12 d. Iki tol kovos rezultatą prašoma slėpti. Panašu, kad lapkričio 12 d. turnyrui organizatoriams dėl covid-19 apribojimų trūksta kovų, todėl jie transliaciją užpildys anksčiau vykusiomis kovomis ir tikisi, kad niekas iki tol nesužinos jų rezultatų.

D.Rimkus keletą pastarųjų metų žibėjo KOK turnyruose. Ko gero, įspūdingiausią pergalę jis pasiekė pastarojoje kovoje, kai trečiajame raunde efektingai nokautavo Kristofferį Bjorksogą.

Ch.Zhangas, skirtingai nei D.Rimkus, jau turi patirties „ONE“ organizacijoje. Čia jis debiutavo dar 2020 m. spalį ir tada pagal muaythai taisykles teisėjų sprendimu pralaimėjo Sagetdao Petpayathai. 2020 m. gruodį Ch.Zhangas jau kovėsi pagal kikbokso taisykles ir vėl teisėjų sprendimu pralaimėjo Andy Souweriui. Karjerą Ch.Zhangas pradėjo nuo „Kunlun Fight“ organizacijos. Ten jis per 13 kovų pasiekė 7 pergales. 2019 m. jis dar pasirodė „K-1 Krush Fight 103“ turnyre, ten nugalėjo Koną Kato ir buvo pakviestas į „ONE“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (14)
Registruoti
Anoniminiai (14)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų