Corey Andersonas | Organizatorių nuotr.

Corey Andersonas | Organizatorių nuotr.

 Jau šį savaitgalį „Bellator 268“ turnyre lietuvis Julius Anglickas susikaus su šios organizacijos pussunkio svorio kategorijos čempionu rusu Vadimu Nemkovu ir tai bus vienas iš dviejų „Grand Prix“ turnyro pusfinalių.

Kitame susikaus du buvę UFC kovotojai 32-ejų metų Corey Andersonas (15-5) ir 38-erių Ryanas Baderis (28-6).

R.Baderis ir C.Andersonas anksčiau kartu treniravosi, o pastarasis atskleidė, kad jo varžovas „žino, kas nutiko praeityje“. Nors C.Andersonas nenorėjo gilintis į detales, tačiau jo pasitikėjimas buvo jaučiamas ir per didelį atstumą.

„Negali pergudrauti darbinio arklio“, – „MMA Junkie Radio“ sakė C.Andersonas. „Esu protingas, esu geras bei universalus kovotojas. Tiesiog esu geresnis. Negali paneigti fakto, kad aš esu geresnis. Jis žino, kad tai įvyks. Tai aš jam ir pasakysiu: „Tu žinojai, kad aš esu geresnis už tave“.

Tuo tarpu kalbėdamas su „The MMA Hour“ laidos vedėju Arieliu Helwani, C.Andersonas prisiminė tai, ką jau skelbė balandžio mėnesį.

Tada C.Andersonas socialiniame tinkle „Twitter“ rašė, kad „Bellator“ suteikė jam gyvenimą: „Per 2 kovas ir 6 mėnesius „Bellator“ organizacijoje aš uždirbau dvigubai daugiau nei tai, ką uždirbau per 15 kovų ir 7 metus UFC (11 pergalių, 2 premijos). Dabar aš gyvenu ir kartu su šeima džiaugiuosi gyvenimu kiekvieną dieną“.

Dabar C.Andersonas šiek tiek plačiau kalbėjo apie 2020 m. priimtą sprendimą po 4 iš eilės pergalių ir pralaimėjimo Janui Blachowiczui iš UFC pereiti į „Bellator“.

„UFC davė man karjerą, bet „Bellator“ suteikė gyvenimą. Po pirmojo čekio mano žmonai nebereikėjo dirbti, nusipirkome naują automobilį, galime vykti atostogų ir panašiai. Per dvi kovas „Bellator“ uždirbau daugiau pinigų, nei per visą karjerą UFC, kurioje turėjau 15 kovų. Su „Bellator“ turiu pasirašęs šešerių kovų kontraktą“, – pasakojo C.Andersonas.

Nors gana sunku palyginti konkrečius skaičius, kurie nėra skelbiami, tačiau žinome, kad C.Andersonas už šeštą kovą UFC organizacijoje 2016 m. uždirbo 20 tūkst. JAV dolerių už pasirodymą ir 20 tūkst. – už pergalę. Septintoje kovoje 2018 m. jis jau gavo 65 tūkst. JAV dolerių už pasirodymą ir 65 tūkst. už pergalę. Tai buvo paskutinis jo atskleistas uždarbis UFC organizacijoje.

Kokį didžiausią skirtumą, išskyrus pinigus, tarp „Bellator“ ir UFC mato C.Andersonas?

„Negaliu kalbėti už visus, tačiau asmeniškai aš nesu prašmatnus, man nereikia visų tų šviesų. UFC nori tokių kovotojų kaip Conoras McGregoras, kuriuos galėtų parduoti. Jie ieško žmonių, kurie bus kiti C.McGregorai ar Ronda Rousey, iš kurių galėtų uždirbti pinigų. Tokie kovotojai greičiau gauna progą kovoti dėl titulo, jie juos stumia aukštyn, o aš nesu toks vyrukas. Kai pasirašinėjome kontraktą su „Bellator“ sakiau, kad aš esu paprastas vyrukas ir sunkiai dirbu, o jie pasakė, kad daryčiau tai, ką darau ir jei laimėsiu, judėsiu į priekį. Dabar esu „Grand Prix“ turnyre ir matau ten vyrukus, kurie taip pat neturi įspūdingų pergalių, tačiau padarė tai, ką ir turėjo padaryti – laimėjo, todėl ir buvo apdovanoti“, – pasakojo C.Andersonas.

J.Anglickas taip pat neseniai pasakojo, kaip UFC darbuotojai jį vertė būti kažkuo kitu, nei jis yra iš tikrųjų. 2019 m. „Dana White Contender Series“ turnyre J.Anglickas iškovojo pergalę, tačiau kontrakto su stipriausia MMA organizacija pasaulyje negavo. Dar prieš kovą UFC prodiuserių komanda stengėsi priversti lietuvį kalbėti taip, kaip jis nenori. To jis nesulaukė iš „Bellator“ žiniasklaidos komandos, kuri įrašinėjo jo treniruočių sesiją prieš įvyksiančią kovą su V.Nemkovu.

„Komanda, kuri atvyko filmuoti interviu prieš „Bellator 268“ turnyrą, nespaudė daryti kažko kito ir jiems patiko tai, kaip aš kalbu ir bendrauju. Jie sakė, kad ir toliau tai daryčiau bei nebuvo jokio papildomo spaudimo būti kažkuo, kuo nesu“, – sakė J.Anglickas. „Prisimenu, kai UFC organizacijos komanda prieš „Contender Series“ taip pateikė klausimus, kad aš atrodyčiau šiek tiek pasipūtęs. Jie net ant manęs šaukė ir turėjo problemų su manimi: „Juliau, suprantame, kad tu bandai gerbti tą vyruką, bet...“. Tai buvo klausimai apie tai, kur aš esu geresnis nei jis, kuo jis yra blogas. Man nepatinka sakyti, kad aš esu geresnis nei tu. Ne, aš noriu tos baimės, aš noriu suteikti tau papildomos pagarbos, kad tai laikytų mane ant kojų“.

„Grand Prix“ finale V.Nemkovo ir J.Anglicko bei C.Andersono ir R.Baderio kovų nugalėtojai susikaus dėl 1 mln. JAV dolerių prizo, „Grand Prix“ nugalėtojų titulo ir „Bellator“ pussunkio svorio kategorijos čempiono diržo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų