Vadimas Nemkovas, Fiodoras Jemeljanenka ir Julius Anglickas | Instagram.com nuotr

Vadimas Nemkovas, Fiodoras Jemeljanenka ir Julius Anglickas | Instagram.com nuotr

Spalio 16-ą „Bellator“ pussunkio svorio kategorijos pasaulio „Grand Prix“ turnyre turėjęs kovoti Anthony Johnsonas sunkiai susirgo bei pasitraukė iš pusfinalio kovos su Vadimu Nemkovu (14-2), tačiau tai tapo puikia galimybe lietuviui Juliui Anglickui (10-1), kuris pakeitė A.Johnsoną ir kovos dėl V.Nemkovui priklausančio „Bellator“ čempiono titulo.

29-erių V.Nemkovas neretai yra pavadinamas geriausiu Fiodoro Jemeljanenkos mokiniu. Rusas yra keturiskart kovinio sambo pasaulio čempionas, o MMA narve jis nepralaimi jau daugiau nei 5-erius metus – nuo pat 2016 m. balandžio. J.Anglickas prieš svarbiausią karjeros kovą pripažino jaučiantis, kad V.Nemkoką gaubia „Fiodoriška aura“.

„Apie Nemkovą JAV žiniasklaidoje nėra daug informacijos. Turbūt todėl, kad jis iš Rusijos ir nelabai gerai kalba angliškai. Tiesą pasakius, aš tai vadinčiau tam tikru jo privalumu. Jis gali koncentruotis tik į savo darbą, žiniasklaida jo nekalbina 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Visi žino, kad jis pavojingas kovotojas ir kad jis yra čempionas, tačiau jį visada gaubia šiokia tokia mistika, tarsi savotiška Fiodoriška aura“, - sakė J.Anglickas.

Lietuvis pažymėjo, kad prieš kovą akcentuoja gynybą nuo V.Nemkovo spyrių: „Tai tikrai bus sunkiausia kova mano karjeroje. Jis turi daug klaidinančių judesių, platų puolimo arsenalą, o didžiausiu jo ginklu vadinčiau kojų spyrius. Jis „kapoja“ ir „kapoja“ varžovus, kol šie sulėtėja ir tada Nemkovas pradeda dominuoti. Tą matėme ir kovoje su Baderiu. Žinau, kad visiškai neutralizuoti Nemkovo neįmanoma. Jei galvosiu tik apie kojų spyrius, jis mane baus kitais būdais. Negaliu narve būti pasyvus, privalau pats primesti savo kovos stilių, nes kitaip turėsiu problemų. Man tai bus gera proga įsivertinti, ar mano lygis jau atitinka elitinių „Bellator“ kovotojų lygį“.

J.Anglicko ir V.Nemkovo kova turėtų prasidėti šį sekmadienį apie 6.30 val. Lietuvos laiku. Turnyrą tiesiogiai planuoja transliuoti „Setanta Sports“ kanalas. Jis prieinamas ir „Go3“ vartotojams.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų