Jonas Jonesas | Instagram.com nuotr

Jonas Jonesas | Instagram.com nuotr

 Rugsėjo pabaigoje praėjus vos kelioms valandoms po Las Vegase vykusios UFC „Šlovės muziejaus“ inauguracijos ceremonijos, buvęs UFC pussunkio svorio kategorijos čempionas Jonas Jonesas buvo sulaikytas policijos pareigūnų. 5.45 val. vietos laiku J.Jonesas buvo sulaikytas dėl dviejų kaltinimų: smurto artimoje aplinkoje ir transporto priemonės apgadinimo.

Vėliau paaiškėjo daugiau sulaikymo detalių. Teigiama, kad nuo J.Joneso galėjo nukentėti jo mergina Jessie Moses. Ji pareigūnų buvo rasta kruvina nosimi ir burna. Policijai atvykus, J.Jonesas jau buvo palikęs kambarį, todėl jo ieškojo kitas pareigūnų automobilis. Galiausiai amerikietis buvo surastas, bet lengvai nepasidavė ir priešinosi pareigūnams.

Po šio incidento trūko vieno garsiausių MMA trenerių Mike‘o Winkeljohno kantrybė. Jis pašalino J.Jonesą iš savo komandos ir laikinai uždraudė įžengti į „Jackson Wink MMA“ patalpas.

„Tai tikrai sunkus sprendimas. Vienas sunkiausių mano gyvenime. Man plyšo širdis jį priimant, tačiau situacija susiklostė tokia, kad privalėjau tai padaryti. Suprantu, kad man svarbios vertybės kitiems gali būti nereikšmingos, bet aš noriu būti sąžiningas prieš save ir laikytis savo principų“, - „The MMA Hour“ laidoje pasakojo M.Winkeljohnas.

Treneris pridėjo, kad J.Jonesą visada laikė tarsi savo šeimos nariu ir ne kartą ragino jį grįžti į doros kelią: „Neseniai turėjau dar vieną pokalbį su juo. Pasakiau, kad jis man tarsi mažasis brolis ir kad jis privalo nustoti gerti ir išspręsti visas teisines problemas. Tik tada galės grįžti į salę. Kol to nebus, jis iš klubo bus išmestas. Nuo šio momento jis nebegali įžengti į salę. Tiesiog pajaučiau, kad atėjo laikas imtis tokio veiksmo. Kvaila ignoruoti realybę ir tikėtis, kad kažkas pasikeis nieko nedarant. Tikiu, kad po kažkiek laiko jis dar gali sugrįžti, bet aš pasiruošęs ir tam, kad jis nebegrįš. Jei jis pasuks kitur ir galiausiai taps sunkiasvorių čempionu, tiek to. Taip, tada prarasčiau šiek tiek pinigų, bet man svarbiausios yra kitos vertybės. Tikiuosi, kad tai taps precendentu visiems žmonėms klube. Visada buvau atlaidus, bet kartais ateina laikas judėti į priekį. Aš vis dar tikiu, kad Jonesas gali susitvarkyti savo gyvenimą“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų