Mario Lemina ir Fanny Neguesha | Scanpix nuotr.

Mario Lemina ir Fanny Neguesha | Scanpix nuotr.

 „Nice“ klubui atstovaujantis 28-erių atraminis saugas Mario Lemina tapo vagių auka – sportininkas patyrė net 300 tūkst. eurų nuostolių.

„L‘Equipe“ praneša, kad vagys į M.Leminos namus įsiveržė tuo metu, kai futbolininkas buvo išvykęs į Gabono rinktinės stovyklą žaisti pasaulio čempionato atrankos mačų. Teigiama, kad trys kaukėti asmenys apie 21.30 val. vietos laiku įsilaužė į M.Leminos namus ir surišo tris ten buvusias moteris. Tada vagys išsinešė įvairias brangenybes ir drabužius, kurių bendra vertė siekė 300 tūkst. eurų.

Teigiama, kad tuo metu namuose buvo M.Leminos mergina Fanny Neguesha kartu su dviem draugėmis. Vagys jas ir surišo. Laimei, rimtesnių fizinių sužalojimų jos išvengė.

„Dėkoju visiems už parodytą susirūpinimą. Mes dabar esame saugūs ir tai svarbiausia. Pasakysiu tik tiek, kad Dievas yra geriausias teisėjas. Vogti daiktai nė vieno žmogaus nepavers laimingu. Dėkoju tik už tai, kad neišsinešėte brangiausio mano turto – šeimos“, - „instagram“ paskyroje rašė F.Neguesha.

M.Lemina pirmąjį mačą su Angola žaidė be keitimų, o antrajame nepasirodė. Gabono rinktinė su 4 taškais po 4 turų Afrikos zonos atrankos F grupėje užima 3-ią vietą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų