Lucas Hernandezas | Scanpix nuotr.

Lucas Hernandezas | Scanpix nuotr.

 Miuncheno „Bayern“ ir Prancūzijos futbolo rinktinės gynėjas 25-erių Lucas Hernandezas sulaukė kvietimo į Madrido teismą, o jam teoriškai netgi gresia kalėjimas.

Pranešama, kad dar 2017 m., atstovaudamas Madrido „Atletico“, L.Hernandezas viešoje vietoje įsivėlė į konfliktą su mergina Amelia. Madrido teismas jiems abiems skyrė po 31-ą dieną viešųjų darbų ir paskyrė apribojančią nutartį, neleidžiančią jiems artintis vienas prie kito 6 mėnesius.

L.Hernandezas su širdies drauge ignoravo teismo nurodymus, greitai susitaikė ir išskrido į medaus mėnesį, pažeisdami apribojančią nutartį. Dėl šios priežasties prancūzas dabar kviečiamas atvykti į Madrido teismą, kur jam gali būti paskirta laisvės atėmimo bausmė. Teigiama, kad teismas prašys L.Hernandezo pasirinkti, į kurį kalėjimą jis nori būti pasodintas, nes tokia yra nustatyta tvarka.

Tiesa, tokiais atvejais sporto įžymybės dažniausiai išsisuka be realios laisvės atėmimo bausmės. Realu, kad L.Hernandezui tiesiog bus skirta didelė piniginė bauda.

Šiame sezone L.Hernandezas per 6 rungtynes puolime nepasižymėjo. Gynėjas su „Bayern“ turi iki 2024 m. vasaros galiojantį kontraktą. Žaidėjo vertė rinkoje siekia 45 mln. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų