Aretas Gėgžna (deš.) | „Hegelmann Litauen“ nuotr.

Aretas Gėgžna (deš.) | „Hegelmann Litauen“ nuotr.

Nors Kėdainių „Nevėžiui“ šis „Optibet A lygos“ sezonas nesiklosto lengvai, komandoje yra ne vienas žaidėjas, kuriam šis sezonas įsimins dėl debiuto aukščiausiame šalies divizione.

Vienas tokių – Kėdainių ekipos mohikanas, senbuvis ir veidas Aretas Gėgžna.

„Miestas to laukė labai ilgai, buvo bandymų ir anksčiau, bet nuostabus praeitas sezonas parodė, kad buvome verti patekti čia“, – sakė A. Gėgžna.

Pastarąjį sykį aukščiausiame divizione Kėdainių klubas žaidė dar 2006-aisiais, o tuos laikus puikiai prisimena ir pats pašnekovas.

„Treniravausi su komanda, buvau labai jaunas. Tiksliai nepamenu rungtynių, tik kad teko treniruotis, o dabar yra labai džiugu, kad galiu išeiti ir žaisti čia“, – teigė jis.

„Nevėžis“ pastaruosius kelis sezonus buvo vienas aiškiausių Pirmos lygos lyderių, o tai, A. Gėgžnos teigimu, nulėmė stabilus darbas ir atlaikyti iššūkiai.

„Buvo ir sunkių momentų, ir gerų, bet gal tai mus užgrūdino, patobulėjome kaip komanda, vienas kitą geriau pažinome ir tas branduolys mums davė stimulą dabar atsidūrus čia“, – teigė veteranas.

„Optibet A lygos“ savaitės interviu rubrikoje jis taip pat papasakojo apie jaudulį rungtyniaujant aukščiausiame divizione, miestiečių palaikymą bei savo tandemą su Evaldu Kugiu.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų