Nevykęs Ch.Nurmagomedovo pokštas įsiutino rusus: „Tegul jis eina velniop“ (26)

2021.10.13 16:54
Nevykęs Ch.Nurmagomedovo pokštas įsiutino rusus | „Twitter“ nuotr.

Nevykęs Ch.Nurmagomedovo pokštas įsiutino rusus | „Twitter“ nuotr.

 Rusiją neseniai sukrėtė įvykis, kai moterį metro apginti bandęs Romanas Kovaliovas buvo užpultas trijų dagestaniečių.

Teigiama, kad R.Kovaliovas Maskvoje pamatė, kaip trys vyriškiai kabinėjasi prie moteris ir nusprendė ją apginti. Tuomet trijulė puolė R.Kovaliovą, brutaliai jį sumušė ir paliko gulėti kraujo klane. R.Kovaliovui buvo sulaužyta nosis ir akiduobė bei prakirstas antakis, o dagestaniečiams pareikšti kaltinimai pasikėsinimu nužudyti žmogų ir pasipriešinimu pareigūnams.

Rusijos Federacijos tyrimų komiteto vadovas Aleksandras Bastrykinas pranešė, kad R.Kovaliovas už drąsą ir ryžtą apginti moterį gaus specialų medalį. Tuo tarpu Chabibas Nurmagomedovas iš to nusprendė pasišaipyti.

„Kur mano medalis iš Bastrykino? Mane irgi uždaužė dagestaniečių būrys!“, - rašė Ch.Nurmagomedovas, patalpinęs airio Conoro McGregoro nuotrauką.

Ch.Nurmagomedovas turėjo omenyje po jų kovos kilusį konfliktą, kai dagestaniečiai sušoko į narvą ir būriu puolė C.McGregorą.

Toks buvusio UFC čempiono pokštas rusų nesužavėjo.

„Chabibai, eik velniop. Tiesiog eik velniop“, - sakė pirmasis UFC čempionas iš Rusijos Olegas Taktarovas.

„Nemanau, kad iš vieno įrašo reikia spręsti apie Chabibo charakterį. Tai tebuvo pokštas, tik gal ne vietoje ir ne laiku“, - svarstė buvęs „Bellator“ čempionas Vitalijus Minakovas.

„Esmė yra ta, kad įvykis nemalonus. Čia jau nesvarbu, kas buvo kokios tautybės. Jaunas vyras bandė užstoti moterį ir buvo sumuštas, o kiti aplinkiniai tuo metu nieko nedarė. Kodėl dešimtis milijonų sekėjų turintys mūsų kovotojai į tokį įvyki reaguoja su humoru, man sunku pasakyti. Su Chabibu susisiekiau, jis į tą įvykį reagavo normaliai, o tą įrašą patalpino ne jis pats, o žmogus, prižiūrintis jo paskyrą. Turbūt kažkam tai pasirodė gera ironija, bet man tai atrodė kiek nepriimtina“, - sakė Dūmos deputatas Dmitrijus Sviščiovas.

Pats R.Kovaliovas sakė, kad Ch.Nurmagomedovo įrašą vertina kaip pokštą ir dėl to nepyksta.

Į Ch.Nurmagomedovo pokštą sureagavo ir C.McGregoras: „Bastrykinai! Kur Chabibo medalis už „pridėjimą į kelnes“? Jam reikia apdovanojimo už tai, kad jis pridėjo į kelnes sėdėdamas 10-oje eilėje.“

Conoro McGregoro žinutė:

Conoro McGregoro žinutė | „Twitter“ nuotr.

Conoro McGregoro žinutė | „Twitter“ nuotr.

Galiausiai viskas baigėsi C.McGregoro apsižodžiavimu su Ch.Nurmagomedovo agentu Ali Abdelazizu. Airis pareiškė, kad švęs, kai A.Abdelazizas mirs.

Conoro McGregoro ir Ali Abdelazizo žinutės | „Twitter“ nuotr.

Conoro McGregoro ir Ali Abdelazizo žinutės | „Twitter“ nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS