Tysonas Fury ir Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury ir Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje (JAV) įvyko viena laukiamiausių 2021 m. bokso kovų, kurioje 33-ejų britas Tysonas Fury (31-0-1, 22 nokautai) ketvirtame raunde kilo po dviejų nokdaunų, tačiau pats sugebėjo du kartus pasiųsti 35-erių amerikietį Deontay Wilderį (42-2-1, 41 nokautas) į nokdaunus bei galiausiai vienuoliktame raunde jį nokautavo bei pirmą kartą apgynė WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržą.

Kovą stebėjo ir buvęs sunkiasvorių bokso pasaulio čempionas amerikietis Mike‘as Tysonas. Jis po kovos gyrė abu boksininkus.

„Fury prieš Wilderį į istoriją įeis kaip viena geriausių visų laikų bokso kovų. Ne dėl jų technikos, o dėl veiksmo ir jaudulio. Jie abu atidavė viską ir parodė dideles širdis. Šeštadienio naktį nugalėjo visi. Pralaimėtojų nebuvo. Kova buvo geresnė, nei kas nors galėjo tikėtis. Abu kovotojai pasiekė legendų statusą“, - sakė M.Tysonas.

Amerikietis taip pat įvertino naująjį D.Wilderio trenerį Maliką Scottą: „Wilderio treneris Malikas Scottas nusipelno pagyrų. Jis puikiai paruošė Wilderį trečiajai kovai. Kai pradedi kautis mėgėjuose, tada tave visur lydį treneris-mokytojas. Jis tave moko ne tik sporto subtilybių, jis tave moko, kaip reikia teisingai gyventi. Visgi, kai pereini į profesionalus, tada treneris su tavimi būna tik tol, kol jam išrašinėji čekius, o treneriai-mokytojai niekada tavęs nepamiršta. Jie jaučia kiekvieną smūgį, kurį tu praleidi ir suduodi“.

M.Scottas prieš keletą metų dar pats profesionaliai kovėsi ringe, o 2014 m. jau pirmajame raunde buvo nokautuotas būtent D.Wilderio.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų