Tysonas Fury ir Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury ir Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

 WBC sunkiasvorių čempionui britui Tysonui Fury pralaimėjęs amerikietis Deontay Wilderis turės rankos operaciją, o tai jo sugrįžimą į ringą nukelia į 2022 m. antrą ketvirtį. Vienas iš D.Wilderio vadybininkų Shelly Finkelis atskleidė, kad 35-erių metų kovotojas šiuo metu yra namuose, o operacija bus atlikta kitą savaitę.

Nevados valstijos atletikos komisija pranešė, kad D.Wilderis dėl lūžusio rankos piršto buvo suspenduotas pusmečiui. Tai reiškia, kad amerikietis negalės kovoti iki balandžio. Suspendavimo laikotarpį D.Wilderis galėtų sumažinti tik tuo atveju, jei jam leidimą kovoti suteiktų atitinkamos srities gydytojas.

T.Fury rimtesnių traumų nepatyrė, bet dėl didelio krūvio kovos metu buvo suspenduotas 45 dienoms. Žinoma, bokso pasaulyje toks terminas praktiškai nieko nereiškia.

T.Fury jau grįžo į Angliją ir mėgaujasi laiku su šeima. Tikėtina, kad jam diržą teks ginti prieš laikinąjį WBC čempioną Dillianą Whyte‘ą, jei šis spalio 30 d. nugalės Otto Walliną.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų